Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 1939
Zoradiť podľa
VZŤAHOVÝ KOUČING s poukazom na rozvoj kľúčových kompetencií kouča I.
0 hodnotení

Vzťahový koučing sa týka každého jedinca. Ako dosiahnuť želaný výsledok harmónie vzťahov ? Koučing dvoch a viacerých strán vo..

Neaktuálny termín
KURZ Arteterapia ONLINE
0 hodnotení

Jedinečný intenzívny zážitkový kurz (4x2,5h), zážitok objavovania seba samého, autorský kurz, ktorý nájdete iba v ZIV. Čo na ňom zažijete? Vnútorná emočná energia sa prejavuje vo všetkých štyroch..

Neaktuálny termín
Cesta pokojného bojovníka v modernom manažemente
0 hodnotení

V ťažkých časoch je najdôležitejším manažérskym nástrojom pokojná myseľ. S pokojnou mysľou dokážeme zmeniť stresujúci manažment ľudí na pokojný manažment, ktorý v tíme vytvára dobré vzťahy a vysoké..

Neaktuálny termín
ŠKOLA TALIANČINY 2021/22
0 hodnotení

Skupinové kurzy talianskeho jazyka od úrovne A1.1 po konverzácie smerujúce k úrovni C1.   1. ročník / A1.1 / Utorky 18,10-19,40 4. ročník / A2.2 / Pondelky 16,30-18,00   5. ročník /..

Otvára sa podľa záujmu
Taliančina
Kurz klasickej meditácie krok za krokom
0 hodnotení

KURZ KLASICKEJ MEDITÁCIE  KROK ZA KROKOM  Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita. Kurz vás povedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu..

Neaktuálny termín
Kurz Spevu krok za krokom ZIV
0 hodnotení

Objavte svoj talent! Zážitkový kurz klasického spevu v malej skupine v priestoroch galérie. Základy techniky spevu a hudobnej teórie s opernou speváčkou. Pre každého, kto má chuť a záujem naučiť sa..

Neaktuálny termín
Kurz maľby portrétu — autoportrét
0 hodnotení

Úvod do portrétnej a figurálnej kresby a maľby (3h) -  1. časť autoportrét,  pre každého, aj pre začiatočníkov Po absolvovaní prvej časti sa môžete ďalej zúčastníť vyšších lkurzov -..

Neaktuálny termín
Supervízia
0 hodnotení

Profil absolventa: Absolvent vzdelávacieho programu získa teoretické vedomosti o supervízii, skupinových procesoch a didaktike. Je schopný empatický pochopiť a akceptovať supervidovaného poradcu pri..

Otvára sa podľa záujmu
Kariérny rast a vzdelávací plán
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Spôsoby zvyšovania produktivity práce riadiacich pracovníkov Seminár je určený pre majiteľov, výkonných riaditeľov a vedúcich pracovníkov firmy. Dôraz sa kladie na praktické využitie nadobudnutých..

10.12.2021 - 12.12.2021
Manažment malých a stredných podnikov
Radkin Honzák: Manuál na paniku a úzkosť | Webinár
0 hodnotení

Ako keď si nevšimnete posledný schod, vaše telo je plné nahnevaných včiel, na hlavu vám padá celé nebo alebo sa topíte a neviete, ako vyplávať nad hladinu. Tak niektorí ľudia popisujú svoju..

Neaktuálny termín
Vynikni – Myslenie “Out of the box”
0 hodnotení

Čo je to myslenie “Out of the box”? Prečo sa tak často používa toto slovné spojenie a čo sa tým chce povedať? Každý z nás má svoje vzorce správania sa, myslenia, konania. Tieto vzorce nás vždy..

Neaktuálny termín
Efektívny marketing
0 hodnotení

Veľkosť písma, farbu podkladu, text reklamy, zaujímavý obrázok – to všetko za vás vymyslí marketingová agentúra alebo váš pracovník. Ale to, ako, kedy a v akej kombinácii máte použiť letáky, e-maily,..

15.12.2021 - 16.12.2021
Košice IV - Barca
Strategický marketig
Efektívna práca
0 hodnotení

Seminár je určený pre majiteľov, riaditeľov a vedúcich pracovníkov na vyššom a strednom stupni riadenia. Veľký dôraz sa kladie na praktické využitie údajov. Dozviete sa, čo všetko bráni šéfovi a..

09.12.2021
Nitra
Manažment procesov a činností
Predaj sa na svojom webe I
0 hodnotení

Koučing je špecifická oblasť, v ktorej potrebujeme reagovať pomerne rýchlo. Neustále prichádzajú nové podnety a technológie, ktoré sa musíme naučiť využiť čo najlepšie. Otázka..

Neaktuálny termín
4 otázky – Metóda “The Work” (Práca) od Byron Katie
0 hodnotení

Chceš sa naučiť žiť s radosťou, rovnováhou a spokojnosťou? Príď sa zoznámiť s jednoduchou, praktickou,..

Neaktuálny termín