http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 1574
Zoradiť podľa
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Témy: Čo šéf musí a čo nesmie urobiť, aby udržal schopných ľudí? Stačia na to peniaze? Prečo strácajú pracovníci chuť do práce? Prečo ľudia robia práve u mňa? Mám ešte chuť chodiť do práce ako..

12.11.2019 - 14.11.2019
Košice I
Manažment malých a stredných podnikov
Kurz pre rodičov detí v adolescencií
0 hodnotení

Kurz pre rodičov detí v adolescencii   sa zameriava na špecifiká obdobia dospievania, ich pochopenie a zvládanie v každodennom živote. Ide o náročný a dôležitý čas ako pre dospievajúce deti, tak aj..

05.11.2019 - 10.12.2019
Bratislava II - Ružinov
Kurzy pre rodičov
Ako riadiť a motivovať ľudí
0 hodnotení

Témy: Ako odstrániť stres? Prečo musím pracovať viac ako 8 hodín? Za čo platiť svojich ľudí? Prečo podriadení neplnia príkazy? Ako správne delegovať veci? Ako správne motivovať ľudí? Ako..

Neaktuálny termín
Ako zmeniť expanziu firmy na trvalý úspech
0 hodnotení

Témy: Ako dostať pod kontrolu prudký rast firmy? Ako správne riadiť úspešnú firmu? Aké sú povinnosti majiteľa úspešnej firmy? Ako urobiť z malej firmy trvalo veľkú? Ako zorganizovať firmu,..

04.12.2019
Košice I
Manažment malých a stredných podnikov
Program Produktívny predajca
0 hodnotení

Tento seminár poskytuje účastníkom komplexné, praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru. Obsahuje množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré umožnia jeho absolventovi v krátkom..

06.12.2019 - 09.12.2019
Nitra
Úspešný predajca
Komunikačný kurz
0 hodnotení

Ako zlepšiť svoje podnikanie pomocou komunikácie Tento tréningový kurz je určený pre šéfov, asistentky, predajcov a tých pracovníkov, ktorí sú v osobnom styku so zákazníkom. Cieľom je zlepšiť..

07.11.2019 - 10.11.2019
Košice IV - Barca
Komunikácia
MHA Manažment zdravotníctva a Sociálnej starostlivosti
0 hodnotení

MHA Manažment zdravotníctva a Sociálnej starostlivosti Program je navrhnutý tak, aby študenti získali  dôkladnú znalosť najnovších procesov v oblasti zdravotnej starostlivosti a aby im umožnil..

Neaktuálny termín
MSc – Master of Science
0 hodnotení

MSc – Master of Science MSc – Master of Science ponúka študentom rozšírenie ich doterajších teoretických vedomostí z predchádzajúceho štúdia. Študenti nie sú povinní mať žiadne predchádzajúce..

Neaktuálny termín
MPH - Verejné zdravotníctvo
0 hodnotení

MPH - Master of Public Health - Verejné zdravotníctvo MPH Verejné zdravotníctvo ponúka študentom vzdelanie založené na kompetenciách a profesionálnom rozvoji, ktoré pripravujú absolventov na..

Neaktuálny termín
LL.M – Master of Law
0 hodnotení

LL.M – Master of Law LL..M je skratka z Latinského Magister Legum, pričom tento titul v angličtine znamená „Master of Law“, v pluráli (teda „LL“). LL.M štúdium patrí do kategórie..

Neaktuálny termín
BA, BBA štúdium
0 hodnotení

BA, BBA štúdium Bachelor (na Slovensku známe pod skratkou Bc. – Bakalár) štúdium je prvou odbornou kvalifikáciou, ktorú môžete získať. Študijný program Bachelor of Art, alebo Bachlor of..

Neaktuálny termín
MA - Master
0 hodnotení

Master štúdium MA  MA štúdium (na Slovensku známe pod skratkou Mgr.) je medzinárodne uznávaný titul určený pre účastníkov, ktorí majú záujem ďalej zvyšovať svoje kariérne postavenie a s tým..

Neaktuálny termín
Ph.D. Philosophy Doctor
0 hodnotení

Ph.D. Philosophy Doctor Akreditované štúdium  umožňuje prehlbovať a rozvíjať vedomosti z predošlých štúdií a umožní absolventom v ďalšom pokračovaní štúdia, alebo v kariérnom raste.  Program..

Neaktuálny termín
MBA Štúdium
0 hodnotení

MBA Štúdium Postgraduálny študijný program  Master of Business Administration (MBA)  je manažérsky vzdelávací program, ktorý je určený nielen pre stredných a vrcholových manažérov, vlastníkov..

Neaktuálny termín
Účtovníctvo v praxi
0 hodnotení

Účtovník – Akreditovaný program Program účtovník je programom, ktorý ponúka účastníkom komplexné znalosti v oblasti účtovníctva. Svojim jedinečným, logicky usporiadaným obsahom obsiahne celý..

Neaktuálny termín
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana