Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 1494
Zoradiť podľa
LeTalk Talent | Ako sa predať na pracovnom pohovore & Talent ako kariérny kompas
0 hodnotení

Ako sa pripraviť na pracovný pohovor tak, aby ste z neho odchádzali s pocitom win-win? ... Talenty s vami komunikujú, naučte sa vypočuť ich a buďte úspešný! ... Príďte na náš októbrový leTalk..

Neaktuálny termín
Tvorba web stránok vo WordPresse
0 hodnotení

Čo sa na kurze naučíte budete vedieť vytvoriť firemnú či osobnú web stránku bez akýchkoľvek programátorských znalostí naučíte sa tvoriť moderné a  prehľadné web stránky s responzívnym..

Otvára sa podľa záujmu
www a komunikácia
Otvára sa podľa záujmu
www a komunikácia
Staň sa majstrom komunikácie
0 hodnotení

Chcete vedieť vyjadriť svoje názory a potreby tak, aby vám druhá strana porozumela? Chcete vedieť komunikovať asertívne, zároveň nenásilne a vedieť prečítať neverbálne prejavy druhej strany? Stáva sa..

Neaktuálny termín
Kouč 104
0 hodnotení

Kurz akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Číslo vydanej akreditácie: POA:3390/2014/93/1. Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF..

Neaktuálny termín
NewLeaders Academy
0 hodnotení

"NewLeaders inspire others to dream more, learn more, do more and become more…" Prečo NewLeaders Academy? Keď v spoločnosti existuje dobrý leadership, prejaví sa to v celej..

24.10.2018 - 18.12.2018
Bratislava I - Staré Mesto
Vedenie
Prípravár pre lakovnícke práce
0 hodnotení

Ako prípravár pre lakovnícke práce získate vedomosti a zručnosti týkajúce sa povrchovej úpravy plechov ako je mechanické a chemické odhrdzovanie, odmasťovanie a tmelenie. Naučíme Vás správny..

Neaktuálny termín
Autolakovník
0 hodnotení

Počas kurzu získate teoretické poznatky v oblasti základných pojmov v autolakovníctve. Výučba je rozdelená do niekoľkých odborných tém, ktoré najskôr budú vysvetlené teoreticky a následne si..

Neaktuálny termín
Facebook marketing pre začiatočníkov (15 €)
0 hodnotení

Pokiaľ ste ešte do svojej marketingovej stratégie nezaradili aj facebook, mali by ste urobiť čím skôr. Ochudobňujete totiž svojich fanúšikov o možnosť spojiť sa s vami na mieste, kde sa oni sami..

Neaktuálny termín
Riešenie vlastného bývania z pohľadu finančnej gramotnosti (7 €)
0 hodnotení

Keď ľudia riešia bývanie, radia sa s rodinou alebo priateľmi, čo nemusia byť ľudia ktorí zrovna vedia pomôcť. Často sa paradoxne prídu poradiť do banky. Treba si však uvedomiť, že práve banky sú..

Neaktuálny termín
Ako prísť o zákazníkov – o chybách v marketingu (15 €)
0 hodnotení

Všetci robíme chyby. Väčšina z nich nemá príliš tvrdé následky, no niektoré chyby vás môžu nepríjemne bolieť. Obzvlášť chyby v marketingu a reklame sú často skutočne drahé a okrem množstva zle..

Neaktuálny termín
Google Ads (AdWords) pre začiatočníkov (18 €)
0 hodnotení

Na kurze sa naučíte základy Google Ads tak, aby ste si sami dokázali vytvoriť a spravovať kampane vo vyhľadávaní (Search) a bannerové kampane v obsahovej sieti (GDN). Dozviete sa, aké sú v praxi..

Neaktuálny termín
Úvod do finančnej gramotnosti – čo ťa v škole nenaučili (7€)
0 hodnotení

Ľudia majú veľmi skreslenú predstavu o úrovni svojej finančnej gramotnosti, často sa preceňujú. Riadia svoje financie veľmi neefektívne. Žiaľ, potom na to doplácajú, keď prídu do banky alebo za..

Neaktuálny termín
Techniky priameho predaja (21 €)
0 hodnotení

Obchodných manažérov a reprezentantov majú všetky svetové firmy (Google, HP, Microsoft, Amazon, Facebook, Apple, Walmart, VW a ďalšie). V malých firmách túto pozíciu často zastrešuje CEO/riaditeľ..

Neaktuálny termín
Online kurz fotografovania
0 hodnotení

Čo robí profesionálnu fotografiu profesionálnou? Nie je to technika a ani správna expozícia. Tento kurz fotografovania ťa naučí, ako rozmýšľať o fotografii inak. Ako zachytiť príbeh, ako vložiť do..

Otvára sa podľa záujmu
Fotografovanie
KONFERENCIA k právam spotrebiteľa vo finančných službách (5.ročník) - Zmeny zmluvy o finančných služ
0 hodnotení

..

06.11.2018
Bratislava II - Ružinov
Legislatíva a zákony
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana