Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 1897
Zoradiť podľa
Emočná inteligencia - ako zvládať emócie. ONLINE
0 hodnotení

Predstavte si nepríjemného kolegu, alebo zamestnanca, ktorý síce podáva vysoké výkony, ale stále má deštruktívne poznámky. Útočí na kolegov, aj na vás a namiesto toho, aby problémy riešil, tak ich..

Neaktuálny termín
Sebapoznaním k osobnému rozvoju
0 hodnotení

Alebo: Osobnostné portrétovanie Lumina Spark Chcete: – lepšie spoznať svoje silné / slabé stránky? – zvýšiť svoj výkon a urobiť viac práce za kratší čas? – lepšie viesť a ovplyvňovať rôzne typy..

Neaktuálny termín
Asertivita pre citlivých ľudí. ONLINE
0 hodnotení

Priateľskému a citlivému človeku záleží na tom, ako sa cítia iní ľudia. Je vždy pripravený pomôcť a je veľkorysý. Niektorí ľudia si však jeho láskavosť a veľkorysosť vysvetľujú ako jeho slabosť a..

Neaktuálny termín
Mentálne techniky na zvládanie stresu, ONLINE
0 hodnotení

Náš život je plný stresu, obzvlášť v tomto čase. Keď náš stres prekročí určitú hodnotu, začne nám to komplikovať život: Zníži našu schopnosť riešiť problémy, zhorší naše vzťahy s inými ľuďmi i..

Neaktuálny termín
Ako sa prestať hnevať na EX manžela/ku
0 hodnotení

Stále vás hnevá a bolí to, čo vám urobil váš exmanžel / exmanželka? Nedokážete sa s ním / ňou rozprávať bez toho, aby to prešlo do vzájomného obviňovania a slovných útokov? Pri rozhovore s ním /..

04.05.2021
Motivácia a sebarozvoj
Manažérske nástroje na prekonanie krízy. ONLINE
0 hodnotení

Aké otázky by ste si mali klásť, aby ste prekonali ťažké časy.   Niektoré firmy priviedla karanténa a hygienické opatrenia do ťažkostí. Iné firmy sa ale dokázali preorientovať na zmenené..

Neaktuálny termín
Ako prekonať syndróm vyhorenia
0 hodnotení

Zažívate: – Odpor, únavu a pokles výkonu v práci? – Depresie a úzkosti? – Poruchy pamäte, sústredenia, poruchy spánku? – Telesné ťažkosti (trávenie, dýchanie, sexualita, srdce – cievy …)? –..

04.05.2021
Motivácia a sebarozvoj
Ako sa prestať hnevať ONLINE
0 hodnotení

Hnevajú vás niektoré veci vo vašom živote? Hnevajú vás príbuzní, (ex)partneri, známi či kolegovia? Dokážete sa rozčúliť na úplnej maličkosti? Hnev pomáhal našim predkom prežiť tým, že ich fyzicky..

Neaktuálny termín
Ako uvoľniť stres za 5 minút
0 hodnotení

Mentálna technika Ako uvoľniť stres za 5 minút je pre vás, ak chcete: - uvoľniť sa a vypnúť, - dobiť baterky, - prekonať únavu, demotiváciu a vyhorenie, - uvoľniť stres z konfliktov v..

21.04.2021
Motivácia a sebarozvoj
Ako odpustiť neodpustiteľné
0 hodnotení

Iní ľudia vám v živote veľmi ublížili. Možno to boli: – rodičia, ktorí sa pred vami hádali, bili, užívali omamné látky, – rodičia, príbuzní či partneri, ktorí vás zneužívali, týrali, alebo..

28.04.2021
Motivácia a sebarozvoj
Manažérsky stres v čase korony
0 hodnotení

Dolieha na vás lockdown, home office, neistota v práci, demotivovaní pracovníci, neustále sa meniaca situácia? Toto je stres, ktorému je dnes vystavená drvivá väčšina pracujúcej populácie, vrátane..

28.04.2021
Manažér
Ako sa naštartovať v práci. ONLINE
0 hodnotení

Poklesla vám motivácia v práci, alebo dokonca máte k práci nechuť?  Blíži sa obdobie zvýšeného výkonu a vy si potrebujete prečistiť hlavu, aby ste sa vedeli sústrediť na priority? Všetko toto sú..

Neaktuálny termín
Riadenie ľudí
0 hodnotení

Témy: Kto je to dobrý vedúci pracovník? Ako rýchlo rozlíšiť dobrých a slabých podriadených? Čo má a čo nesmie robiť vedúci? Ako sa naučiť organizovať prácu? Ako má vedúci dostať od..

17.04.2021 - 18.04.2021
Vedenie
Seminár o predaji
0 hodnotení

Tento seminár poskytuje účastníkom komplexné, praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru. Obsahuje množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré umožnia jeho absolventovi v krátkom..

10.06.2021 - 11.06.2021
Košice IV - Barca
Úspešný predajca
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Témy: Čo šéf musí a čo nesmie urobiť, aby udržal schopných ľudí? Stačia na to peniaze? Prečo strácajú pracovníci chuť do práce? Prečo ľudia robia práve u mňa? Mám ešte chuť chodiť do práce ako..

23.04.2021 - 25.04.2021
Košice IV - Juh
Manažment malých a stredných podnikov
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana