Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 1594
Zoradiť podľa
Kurz Rešpektovať a byť rešpektovaný
0 hodnotení

Ako sa zbaviť zlozvykov vo výchove a urobiť z dieťaťa rovnocenného partnera? Zistite v online prednáške známej detskej psychologičky a expertky v oblasti vzdelávania, Jany Nováčkovej, ako do výchovy..

15.02.2021
Motivácia a sebarozvoj
Imunita z pohľadu psychosomatiky
0 hodnotení

Telo a duša a vzťah medzi nimi. Existujú zákonitosti, o ktorých v bežnom živote neuvažujeme. A predsa nám zásadným spôsobom ovplyvňujú život. Sú dostupné každému z nás bez ohľadu na naše vzdelanie...

11.02.2021
Zdravotníctvo
Trendy v online marketingu | Webinár
0 hodnotení

Aj tá najkrutejšia doba praje pripraveným! Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, môže úroveň efektivity online marketingu zachrániť či pochovať vaše podnikanie. Rok zmien pretavil všetky radosti a..

26.01.2021
Reklamná kampaň
Ako riadiť a motivovať ľudí
0 hodnotení

Prečo musím pracovať viac ako 8 hodín? Prečo podriadení neplnia príkazy? Ako riadiť ľudí tak, aby šéf mal autoritu? Čo sú najväčšie chyby šéfa? Čo vplýva na motiváciu ľudí?

03.02.2021
Motivácia a sebarozvoj
Program Kvalifikovaný personalista
0 hodnotení

Chcete mať vo firme vynikajúcich, produktívnych a lojálnych ľudí? Ako vytvoriť hviezdny tím, ktorý bude spoločne postupovať smerom k stanoveným cieľom? Životne dôležitou pozíciou vo firme je práve..

10.03.2021 - 15.03.2021
Personálny manažment
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Témy: Čo šéf musí a čo nesmie urobiť, aby udržal schopných ľudí? Stačia na to peniaze? Prečo strácajú pracovníci chuť do práce? Prečo ľudia robia práve u mňa? Mám ešte chuť chodiť do práce ako..

Neaktuálny termín
Manželka, matka, milenka
0 hodnotení

Ako vás vníma okolie ako ženu? A ako sa vnímate vy sama? Čo vám beží hlavou? Zoznam povinností, zoznam nesplnených snov alebo vám v hlave bliká nápis: „som unavená a nestíham?“

14.04.2021
Bratislava II - Ružinov
Motivácia a sebarozvoj
Ako rozbehnúť úspešné podnikanie
0 hodnotení

Mnohí ľudia dnes túžia podnikať a majú vynikajúce predpoklady na úspech s vlastnou podnikateľskou víziou. Často si však na začiatku nevedia poradiť s úvodnými procesmi, nemajú prehľad v tom, ako sa..

Neaktuálny termín
Neverbálna komunikácia
0 hodnotení

Oboznámte sa s rečou tela, zistite význam konkrétneho gesta a naučte sa ľahšie prečítať ľudí. To vás postaví do lepšej pozície a budete schopní komunikovať omnoho efektívnejšie. Ba čo viac, ak..

06.05.2021
Bratislava II - Ružinov
Motivácia a sebarozvoj
Efektívny marketing
0 hodnotení

Veľkosť písma, farbu podkladu, text reklamy, zaujímavý obrázok – to všetko za vás vymyslí marketingová agentúra alebo váš pracovník. Ale to, ako, kedy a v akej kombinácii máte použiť letáky, e-maily,..

26.01.2021 - 27.01.2021
Strategický marketig
Finančný manažment
0 hodnotení

Dlhé roky pracujete a nevytvárate žiadny zisk? Ako má firma, ktorá roky tvrdo pracuje, začať vytvárať trvalý zisk? Čo je potrebné urobiť, aby vaša firma bola dlhodobo finančne stabilná a bezpečne..

21.05.2021 - 23.05.2021
Nitra
Finančný manažment
21.05.2020 - 23.05.2020
Nitra
Finančný manažment
Program Produktívny predajca
0 hodnotení

Tento seminár poskytuje účastníkom komplexné, praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru. Obsahuje množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré umožnia jeho absolventovi v krátkom..

08.02.2021 - 11.02.2021
Košice IV - Barca
Úspešný predajca
Efektívna práca
0 hodnotení

Seminár je určený pre majiteľov, riaditeľov a vedúcich pracovníkov na vyššom a strednom stupni riadenia. Veľký dôraz sa kladie na praktické využitie údajov. Dozviete sa, čo všetko bráni šéfovi a..

Neaktuálny termín
Ako predávať po telefóne
0 hodnotení

Ako zapôsobiť na zákazníka cez telefón? Čo musím a čo nesiem hovoriť do telefónu? Čo spôsobí že sa zákazník rozhodne kúpiť a čo ho naopak odradí od kúpi? Ako vplýva emócia na predaj alebo kúpu? ..

Neaktuálny termín
Brexit a colná problematika po 1.1.2021
0 hodnotení

Dohoda o obchode a spolupráci medzi U a UK - predbežná platnosť, rozsah a vykonávanie od 1.1.2021 Sloboda tranzitu a spoločný tranzitný režim s UK Hraničný režim v EÚ a UK pri prestupe hranice,..

Neaktuálny termín
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana