Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia

Databáza kurzov a školení z rôznych oblastí. Marketing a obchod, Počítače, Jazykové kurzy, Motivácia a sebarozvoj, Účtovníctvo, Personalistika...

Zobrazenie 1 - 15 z 1469
Zoradiť podľa
Ako rozbehnúť vlastný biznis
0 hodnotení

Osem zakladateľov a CEO úspešných slovenských firiem ťa prevedie celým procesom budovania biznisu od nápadu a jeho validácie, cez financovanie, prijímanie zamestnancov, budovanie brandu až po to,..

Otvára sa podľa záujmu
Iné kurzy
Školenie učiteľov
0 hodnotení

JA Slovensko ponúka učiteľom  kontinuálne inovačné vzdelávanie  (s možnosťou získať kredity)    podľa § 40 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene..

22.08.2018 - 24.08.2018
Beluša
Školstvo
18.08.2018 - 20.08.2018
Beluša
Školstvo
17.08.2018 - 19.08.2018
Beluša
Školstvo
20.08.2018 - 24.08.2018
Beluša
Školstvo
Marketing za drobné
0 hodnotení

Zvažujete každé €uro a výdavky na marketing a reklamu sa Vám preto zdajú zbytočné? Kníh o tom ako robiť marketing za milóny €uro je množstvo, ale ako urobiť úspešný marketing ak na to máte..

Neaktuálny termín
Ako predať kvalitu?
0 hodnotení

Považujete Vaše produkty za kvalitné? Máte napriek tomu problémy z odbytom? Často sa dozviete, že Vaše výrobky nepovažujú zákazníci za dostatočne kvalitné? Myslíte si, že je to chyba Vašich..

06.09.2018
Skalica
Marketingová komunikácia a PR
21.06.2018
Skalica
Marketingová komunikácia a PR
Workshop Sny a podvedomie
0 hodnotení

Workshop Sny a podvedomie  Sny sú správy duše, sú komunikačnou bránou medzi vedomím a podvedomím. Vnútorný obrazový jazyk každého človeka je jedinečný. Dozviete sa o čom vaše sny hovoria, o..

27.08.2018
Bratislava II - Ružinov
Motivácia a sebarozvoj
 Workshop spevu
0 hodnotení

Workshop spevu   (2h) -    stretnutie absolventov našich kurzov spevu pri obľúbených piesňach, vítaní sú aj ostatní, ktorí majú záujem si s nami zaspievať

24.06.2018
Bratislava II - Ružinov
Ostatné
Workshop - MusicSoundHealing - terapie zvukom
0 hodnotení

Dvojhodinový workshop MUZIKOTERAPIA SOUNDHEALING - jedinečný zážitok čistého zvuku Vyladenie organizmu, psychiky, a emócií čistým zvukom , vlastným hlasom, s troškou spievania starobylých chants,..

Neaktuálny termín
Emočná inteligencia - ako zvládať svoje emócie, výkonnosť pod tlakom a lepšie porozumieť druhým
0 hodnotení

Vzdelávací program je zostavený tak, aby účastníci: odhalili oblasti rozvoja v rozpoznávaní a zvládaní svojich emócií, určili a opísali svoje silné stránky, zdroje energie, hodnoty, ciele..

Neaktuálny termín
Seminár intuitívnej pedagogiky s lektorom Dietrom Schwartzom
0 hodnotení

Srdečne vás pozývame na Seminár intuitívnej pedagogiky s lektorom Dietrom Schwartzom, ktorý sa uskutoční 8. – 10. júna 2018 v priestoroch Súkromnej základnej školy waldorfskej v Bratislave. ..

Neaktuálny termín
Konferencia - Quo vadis pracovné právo? Riadiaci pracovníci a členovia orgánov obchodných spoločnost
0 hodnotení

Konferencia je pripravená v spolupráci a pod odbornou záštitou Právnickej fakulty Trnavskej univerzity. Súbeh pracovnoprávneho a obchodnoprávneho vzťahu členov orgánov obchodných spoločností, ale..

Neaktuálny termín
Prepojenie spolupráce učiteľa, žiaka a rodiča
0 hodnotení

Akreditačno-vzdelávacie stretnutie v príjemnom prostredí, kde účastníci znovuobjavia svoju autentickosť a získajú nové kompetencie.

Neaktuálny termín
Výhoda spokojného zamestnanca - nástroj zvýšenia produktivity a rastu organizácie
0 hodnotení

http://www.bpm-educat.com/seminar/detail/412-vyhoda-spokojneho-zamestnanca-nastroj-zvysenia-produktivity-a-rastu-organizacie Prečo sa zamestnávateľovi oplatí investovať do spokojnosti..

Neaktuálny termín
Nájomná zmluva v obchodnej praxi
0 hodnotení

Obsah: a) Nájom a jeho právna úprava - typické prípady nájomných vzťahov v obchodnej praxi - právna úprava Občianskom a Obchodnom zákonníku a v iných predpisoch - formálne náležitosti..

Neaktuálny termín
Kúpna zmluva v obchodnej praxi
0 hodnotení

a) Uzatváranie zmluvy - možnosti uzatvorenia zmluvy, zmluvy medzi prítomnými a dištančné zmluvy - vzťah Občianskeho a Obchodného zákonníka - formálne náležitosti zmluvy a kontraktačný..

Neaktuálny termín
MPA – Master of Public Administration
0 hodnotení

MPA – Master of Public Administration Študijné programy MPA Master of Public Administration sú programy, v ktorých študenti pochopia rozhodovacie procesy organizačných štruktúr a rozpočtové..

Neaktuálny termín
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana