Školenia a kurzy na riadenie malých a stredných podnikov

Zobrazenie 1 - 6 z 6
Zoradiť podľa
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Chcete mať úspešnú a ziskovú firmu? Každý deň ako majiteľ firmy riešite mnohé problémy, ktoré často padajú priamo na vaše plecia? Trávite vo firme príliš veľa času a vaša ziskovosť je stále..

11.06.2024 - 13.06.2024
Košice I
Manažment malých a stredných podnikov
Ako riadiť firmu a motivovať ľudí • Banská Bystrica
0 hodnotení

Ako posunúť svoje podnikanie ďalej? Po pár rokoch podnikania si mnoho majiteľov začína uvedomovať, že im úspešná firma "prerastá cez hlavu". Zisťuje, že pre trvalý úspech je málo tvrdo pracovať..

25.06.2024
Banská Bystrica
Manažment malých a stredných podnikov
Vaša firma ako výnimočný príbeh dôvery a rastu
0 hodnotení

VAŠA FIRMA AKO VÝNIMOĆNÝ PRÍBEH DÔVERY A RASTU. ...zvoniaci budík svojim jačavým tónom prestrihne sen uprostred toho najlepšieho a začne deň ako každý iný. Kompromisy urobené so zaťatými..

Neaktuálny termín
MBA Štúdium
0 hodnotení

Štúdium Master of Business Administration MBA, je určený nielen pre vrcholových manažérov, vlastníkov firiem a vedúcich pracovníkov, ale aj pre tích, ktorí si chcú rozšíriť svoje..

Neaktuálny termín
Program Professional
0 hodnotení

Chcete mať stabilnú a ziskovú firmu, ktorá zvláda nástrahy rýchleho rastu?Staňte sa aj vy profesionálom v riadení firmy. Chcete lepšie zvládať vašich zamestnancov, aby ste mali dostatok času na..

Neaktuálny termín
Manažment pre malé a stredné podnikanie
1 hodnotenie

Kurz manažment pre malé a stredné podnikanie. Naučíte sa: -Manažment pre malé a stredné podnikanie -Počítačové zručnosti: Microsoft Office: Word, Excel, Power Point Open Office: Write, Calc,..

Neaktuálny termín