Školenia a kurzy na riadenie malých a stredných podnikov

Zobrazenie 1 - 7 z 7
Zoradiť podľa
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Spôsoby zvyšovania produktivity práce riadiacich pracovníkov Seminár je určený pre majiteľov, výkonných riaditeľov a vedúcich pracovníkov firmy. Dôraz sa kladie na praktické využitie nadobudnutých..

12.12.2023 - 14.12.2023
Košice IV - Barca
Manažment malých a stredných podnikov
Ako riadiť firmu a motivovať ľudí
0 hodnotení

Témy:   Mám úspešnú firmu, no neviem ako ďalej. Ako motivovať vyhorených ľudí? Päť životne dôležitých fáz v podnikaní. Ako dostať firmu pod kontrolu? Firma rýchlo rastie, hrozí, že ma to..

24.01.2024
Banská Bystrica
Manažment malých a stredných podnikov
Vaša firma ako výnimočný príbeh dôvery a rastu
0 hodnotení

VAŠA FIRMA AKO VÝNIMOĆNÝ PRÍBEH DÔVERY A RASTU. ...zvoniaci budík svojim jačavým tónom prestrihne sen uprostred toho najlepšieho a začne deň ako každý iný. Kompromisy urobené so zaťatými..

Neaktuálny termín
MBA Štúdium
0 hodnotení

Štúdium Master of Business Administration MBA, je určený nielen pre vrcholových manažérov, vlastníkov firiem a vedúcich pracovníkov, ale aj pre tích, ktorí si chcú rozšíriť svoje..

Neaktuálny termín
Program Professional
0 hodnotení

Je to najlepší svetový vzdelávací a praktický program pre úspešných majiteľov a riaditeľov, ktorí chcú vybudovať dobre zorganizovanú a prosperujúcu firmu. Program pozostáva zo série štrnástich..

Neaktuálny termín
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Témy: Čo šéf musí a čo nesmie urobiť, aby udržal schopných ľudí? Stačia na to peniaze? Prečo strácajú pracovníci chuť do práce? Prečo ľudia robia práve u mňa? Mám ešte chuť chodiť do práce ako..

Neaktuálny termín
Manažment pre malé a stredné podnikanie
1 hodnotenie

Kurz manažment pre malé a stredné podnikanie. Naučíte sa: -Manažment pre malé a stredné podnikanie -Počítačové zručnosti: Microsoft Office: Word, Excel, Power Point Open Office: Write, Calc,..

Neaktuálny termín