Kurz Energie vzťahov

Organizátor kurzu: Združenie pre integrálne vzdelávanie
Kurz Energie vzťahov
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Otvára sa podľa záujmu
Bratislava II
Trenčianska 53
Kurzy otvoríme na jeseň 2015.
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Klienti
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Kurz Energie vzťahov sa skladá z 2 samostatných častí - trojhodinových kurzov. Každú časť je možné absolvovať jednotlivo a v akomkoľvek poradí, podľa toho, čo vás najviac zaujíma.
Energie vzťahov 1 (3h)
Vzťah k sebe samému, rodinné energetické vzorce, sociálne vzťahy a ochrana energie, riešenie problémov bez straty energie
Vzťah k sebe k samému, uzdravenie vnútorného dieťaťa, energetické rodinné vzorce, vnútorná sila a zodpovednosť za svoj život, vzťah medzi psychikou, emóciami a fyzickým telom, životná energia a rytmus života, ako prebudiť vôľu a rozvíjať svoje schopnosti, talenty, sebaúcta a sebadôvera, čo môžme čítať z tváre, zmysly - prahy duše, ochrana energie vo vzťahoch a riešenie problémov, pracovné, sociálne, priateľské vzťahy, biorytmus vzťahov, tvorivosť a úspech. Praktická časť – mentálne cvičenia a meditácia.

Energie vzťahov 2 (3h)
Všetko podstatné o partnerských vzťahoch z psychologického a energetického hľadiska
Partnerské vzťahy, akej povahy je vzťah z karmického hľadiska, vyšší zmysel vzťahov, ako milovať bez nebezpečenstva pre iných aj pre seba, pasce ega, energetické vzorce používané vo vzťahoch, konštruktívne riešenie a predchádzanie konfliktov, rodinné vzorce a myšlienkovo emočné schémy, základná životná energia, rozlišovanie medzi partnerstvom a priateľstvom, liečenie vzťahov, energetická a verbálna komunikácia, únik, odčerpávanie a ochrana energie vo vzťahoch, vývoj vzťahov a potenciálne krízy a ako im predchádzať, prekonať ich, láska prasila vesmíru. Praktická časť – mentálne cvičenia a meditácia.

Cieľ kurzu

Každý náš vzťah je jedinečný. Tento kurz vám umožní pozrieť sa na vzťahy z psychologického a energetického hľadiska, pochopiť rodinné energetické vzorce, typy pováh a ich prejavy, ponúka návody na to ako emocionálne uzdraviť seba aj vzťahy.

Kurzy sa skladajú z prednášok s praktickou časťou a ponúkajú informácie, ktoré umožňujú pochopiť energetický obsah a posolstvo vzťahov, vzájomnú výmenu energie vo vzťahoch, ako ich zlepšiť, upraviť, riešiť problémy, ako sa chrániť pred odčerpávaním a stratou životnej energie, čo a ako robiť, keď je nutná zmena, ako pochopiť konanie iných ľudí a ako reagovať na rozličné situácie. Ponúkajú možnosť pochopiť svoje reakcie aj reakcie iných a zlepšiť svoje vzťahy. Sú kľúčom k tajomstvu lásky a vzťahov.

Cieľová skupina

Kurz je určený jednotlivcom, pracovníkom vo všetkých oblastiach, firemným skupinám, manažérom, širokej verejnosti.

Odborný garant:

Ing. Iveta Slobodníková

Lektori:

Ing. Iveta Slobodníková

Osvedčenie:

vyše 20-ročná prax v oblasti

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
Tábory
 
Prednáška Farby a farebná harmónia II
0 hodnotení

Voľné pokračovanie prvej časti prednášky. Je to zároveň úvodná prednáška k pripravovanému 2-hodinovému workshopu - Farby a farebná terapia, ktorý sa bude konať v marci 2016. 

Združenie pre integrálne vzdelávanie
Kurz maľovania krok za krokom 1 - začiatočníci
0 hodnotení

Kurz Maľovanie krok za krokom 1 - začiatočníci, víkendový Kurz maľovania, 20h 5x4 h vždy v sobotu doobeda, vedú akad. maliari krok za krokom od základných a jednoduchých kresebných..

ZIV (Združenie pre integrálne vzdelávanie)
Meditatívne maľovanie - individuálna arteterapia
0 hodnotení

Jeho tri časti: kontakt s emóciami, kam telo ukladá stres a špirála života, umožňujú nahliadnuť do tajomstva našich pocitov, zistiť kam naše telo ukladá stres a ako sa ho prostredníctvom maľovania..

Združenie pre integrálne vzdelávanie
Zobratiť všetky...