Lucia Klusková

Štúdium na vysokej škole v zahraničí. Ktorú krajinu si vybrať?

Výber a odchod na vysokoškolské štúdium do zahraničia je veľmi ťažkým rozhodnutím pre mnohých študentov. Prežiť niekoľko rokov v cudzej krajine s inými zvykmi úplne sám bez rodiny a kamarátov sa môže zdať stresujúce, no takýto pobyt obohatí každého študenta o nenahraditeľné skúsenosti.

Zúčastni sa na stáži v Kolumbii!

Úspešní kandidáti vyhrajú plne hradený 10 dňový pobyt v Kolumbii, kde budú pomáhať a asistovať s nakrúcaním dokumentárneho filmu o živote v Kolumbii.

3 tipy, čo robiť s deťmi cez letné prázdniny

Prinášame vám zopár tipov, čo robiť, kam ísť a čo navštíviť s deťmi počas letných prázdnin.

Šikovní študenti, ktorí bývajú takmer zadarmo

Študenti z rôznych kútov sveta využili svoju kreativitu a vytvorili si vlastné bývanie, ktoré je koniec koncov omnoho lacnejšie ako bežné ubytovanie pre študentov alebo je dokonca úplne zadarmo.

Facebook zverejňuje aj vaše skryté fotky

Vedeli ste, že vaše fotky na Facebooku si môžu pozrieť aj ľudia, ktorí nie sú vaši priatelia? Dokonca aj tie, ktoré ste skryli z vašej časovej osi.

Tipy na cestovanie: Rande s Londýnom za pár drobných

Dvojdňový pobyt v Londýne nemusí byť až tak finančne náročný, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Stačí ovládať základy nízko nákladového cestovania, urobiť si detailný plán cesty a takýto pár dňový výlet ťa môže stáť doslova iba zopár eur.

9 najunikátnejších študijných programov na svete

Každý rok ukončí vysokoškolské štúdium milióny študentov a univerzity po celom svete ponúkajú rôzne študijné programy. Niektoré z nich sú naozaj netradičné. Pozrite sa s nami na tie najzaujímavejšie.

Štúdium v zahraničí: 5 dôvodov, prečo by som neváhala študovať v zahraničí opäť

Ak považujete štúdium v zahraničí za svoj nerealizovateľný sen, zabudnite na to a prečítajte si skúsenosť, ako sa veci dajú zorganizovať, ked sa skutočne chce.