Články: Pre študentov
O projekte

Zobrazenie 1 - 15 z 3275
Zoradiť podľa
Ako rozbehnúť úspešné podnikanie v segmente: Koučing
0 hodnotení

Mnohí ľudia dnes túžia podnikať a majú vynikajúce predpoklady na úspech s vlastnou podnikateľskou víziou. Často si však na začiatku nevedia poradiť s úvodnými procesmi, nemajú..

26.02.2021
Motivácia a sebarozvoj
Kurz zásad úspešného podnikania v gastronómii v čase pandemickej krízy
0 hodnotení

Všeobecne platí, že kríza je prezlečená príležitosť. Podnikanie v gastronómií počas celosvetovej pandémie však viac ako príležitosť pripomína hru ruskej rulety. Snaha udržať svoj biznis nad vodou,..

27.02.2021
Motivácia a sebarozvoj
Zdravé emócie - ako byť šťastnejší aj v dnešnej dobe
0 hodnotení

Depresie, úzkosti, fóbie, stres. Po tom, čo sme nezdravé emócie dlho potláčali a často dokonca popierali ich existenciu, sa na nás teraz z každej strany valia ako lavína. Často si však neuvedomujeme,..

01.03.2021
Rozvoj osobnosti
Medzinárodné zasielateľstvo  a colná problematika
0 hodnotení

medzinárodný obchod a medzinárodné dohody (význam, formy, druhy a členenie dopravy, dohody A.T.P., RID, CITES, CMR T.I.R, A.T.A.), medzinárodný obchodný reťazec (členovia, postavenie, úlohy) ..

02.03.2021
Trnava
Zahraničný obchod
Základy prevencie a krízovej intervencie v prípadoch samovražedného správania
0 hodnotení

Je smrteľnejšia ako autonehody, nevýslovne tragická a často zbytočná. Samovražda je smrť, ktorá sa nemusela stať. Každých 40 sekúnd si jeden človek na svete vezme život. Na Slovensku fenomén..

03.03.2021
Motivácia a sebarozvoj
História japonskej animovanej kinematografickej tvorby
0 hodnotení

Popkultúrny fenomén, ktorý k nám dorazil z Japonska ako tsunami. Spoznajte kreslené príbehy o láske i zrade, histórii, snoch aj problémoch, ktoré zachvátili svet. Tento večer bude patriť..

04.03.2021
Iné kurzy
Prekonaj svoj stres a strach
0 hodnotení

Stres je psychický stav človeka, ktorý sa cíti ohrozený. Asi to poznáme všetci. Napriek tomu niekto zvláda stres lepšie, niekto horšie. Zvládať stres v dnešnej uponáhľanej dobe je náročné, priam..

04.03.2021
Motivácia a sebarozvoj
Colné konanie pri dovoze a vývoze
0 hodnotení

Jednodňový seminár venovaný všetkým procesným úkonom a formalitám v colnom konaní, právam a povinnostiam deklaranta v colnom konaní pri dovoze a vývoze ako vyplývajú z colných predpisov platných po..

04.03.2021
Trnava
Colná problematika
Smerom k cieľu  - \"Kouč mysle\"  akreditovaný kurz ORGANIZAČNÝ PORADCA
0 hodnotení

naučíte sa:  odhaliť príčinu  mágia otázok a odpovedí  počuť aj čo nepočuť  ako dosahovať ciele  kotvenie pozitívnych emócií  odstránenie blokov a traum základnú regresnú techniku pracovať so..

05.03.2021 - 07.03.2021
Malacky
Motivácia a sebarozvoj
Úvod do koučingu
0 hodnotení

Koučing rozvíja potenciál a pomáha Vám nájsť vlastné cesty a riešenia. Na kurze sa naučíte základné nástroje koučingu, ktoré budete schopní použiť pri koučovaní seba aj iných. Tak, ako budete vďaka..

07.03.2021 - 08.03.2021
Bratislava II - Ružinov
Motivácia a sebarozvoj
Lean Six Sigma Yellow Belt – ONLINE
0 hodnotení

Predstavujeme Vám Yellow Belt online – intenzívny online tréning s „live“ prezentáciou založený na najmodernejších digitálnych nástrojoch.Tento kurz je ideálny vstup do sveta procesného..

08.03.2021
Manažér
Tomáš Šebek - Chirurg bez hraníc: Nebo nad Jemenom
0 hodnotení

Pomáhal pri živelnej katastrofe na Haiti, ocitol sa vo vojnovom konflikte v Afganistane, zažil náročné podmienky Južného Sudánu a jeho posledná misia ho zaniesla do Jemenu, kde už päť rokov zúri..

09.03.2021
Iné kurzy
Colné zatriedenie a colná hodnota
0 hodnotení

Program seminára:   terminológia základné (národné a komunitárne) colné predpisy colné konanie od začiatku po ukončenie súvisiace colné režimy a colne schválené určenia metódy určovania..

09.03.2021
Trnava
Colná problematika
Program Kvalifikovaný personalista
0 hodnotení

Chcete mať vo firme vynikajúcich, produktívnych a lojálnych ľudí? Ako vytvoriť hviezdny tím, ktorý bude spoločne postupovať smerom k stanoveným cieľom? Životne dôležitou pozíciou vo firme je práve..

10.03.2021 - 15.03.2021
Personálny manažment
Vražda z pohľadu forenznej psychológie
0 hodnotení

Drieme v každom z nás potenciál stať sa vrahom? Kedy nastáva bod zlomu, v ktorom bežná ľudská agresivita prerastie do monštrózneho aktu vraždy? Akú motiváciu musí mať človek, ktorý je schopný zobrať..

11.03.2021
Iné kurzy
Predchádzajúca strana
Nasledujúca strana