Zobrazenie 1 - 15 z 3478
Zoradiť podľa
Stretnutie koučov a sympatizantov ONLINE
0 hodnotení

Pripravujeme pre vás všetkých: našich absolventov, koučov, partnerov, ale aj ďalších nadšencov koučingu celoSLOVENSKÉ online stretnutie. Vítaní ste všetci, ktorí sa zaujímate o svoj osobnostný rast..

03.12.2021
Iné kurzy
Ako riadiť a motivovať ľudí
0 hodnotení

Témy: Ako odstrániť stres? Prečo musím pracovať viac ako 8 hodín? Za čo platiť svojich ľudí? Prečo podriadení neplnia príkazy? Ako správne delegovať veci? Ako správne motivovať ľudí? Ako..

07.12.2021
Manažment malých a stredných podnikov
Kurz Výroba šperkov technikou Tiffany
0 hodnotení

Jedinečný kurz výroby šperkov z polodrahokamov technikou TIFFANY Rozvíja tvorivosť, zručnosť a fantáziu a ponúka možnosť vyrobiť si svoj vlastný originálny šperk pre seba alebo ako originálny..

07.12.2021
Dunajská Lužná
Ostatné
Cesta pokojného bojovníka v modernom manažemente
0 hodnotení

V ťažkých časoch je najdôležitejším manažérskym nástrojom pokojná myseľ. S pokojnou mysľou dokážeme zmeniť stresujúci manažment ľudí na pokojný manažment, ktorý v tíme vytvára dobré vzťahy a vysoké..

09.12.2021
Kurzy pre dospelých
Ako sa prestať hnevať na EX manžela/ku
0 hodnotení

Stále vás hnevá a bolí to, čo vám urobil váš exmanžel / exmanželka? Nedokážete sa s ním / ňou rozprávať bez toho, aby to prešlo do vzájomného obviňovania a slovných útokov? Pri rozhovore s ním / ňou..

09.12.2021
Motivácia a sebarozvoj
Ako prekonať syndróm vyhorenia
0 hodnotení

Zažívate: – Odpor, únavu a pokles výkonu v práci? – Depresie a úzkosti? – Poruchy pamäte, sústredenia, poruchy spánku? – Telesné ťažkosti (trávenie, dýchanie, sexualita, srdce – cievy …)? –..

09.12.2021
Motivácia a sebarozvoj
Ako odpustiť neodpustiteľné
0 hodnotení

Iní ľudia vám v živote veľmi ublížili. Možno to boli: – rodičia, ktorí sa pred vami hádali, bili, užívali omamné látky, – rodičia, príbuzní či partneri, ktorí vás zneužívali, týrali, alebo..

09.12.2021
Motivácia a sebarozvoj
Ako prekonať podraz v práci / podnikaní. ONLINE
0 hodnotení

Podrazil vás kolega v práci, alebo obchodný partner tak, že: – nedodržal sľúbené termíny a tým spôsobil veľké škody? – nedodal zaplatený tovar / službu? – nezaplatil za odobraný tovar / službu? –..

09.12.2021
Motivácia a sebarozvoj
Ako sa prestať hnevať ONLINE
0 hodnotení

Hnevajú vás niektoré veci vo vašom živote? Hnevajú vás príbuzní, (ex)partneri, známi či kolegovia? Dokážete sa rozčúliť na úplnej maličkosti? Hnev pomáhal našim predkom prežiť tým, že ich fyzicky..

09.12.2021
Motivácia a sebarozvoj
Efektívna práca
0 hodnotení

Seminár je určený pre majiteľov, riaditeľov a vedúcich pracovníkov na vyššom a strednom stupni riadenia. Veľký dôraz sa kladie na praktické využitie údajov. Dozviete sa, čo všetko bráni šéfovi a..

09.12.2021
Nitra
Manažment procesov a činností
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Spôsoby zvyšovania produktivity práce riadiacich pracovníkov Seminár je určený pre majiteľov, výkonných riaditeľov a vedúcich pracovníkov firmy. Dôraz sa kladie na praktické využitie nadobudnutých..

10.12.2021 - 12.12.2021
Manažment malých a stredných podnikov
Staň sa majstrom komunikácie
0 hodnotení

Stáva sa vám, že vás zaskočí situácia či prejav druhého a vy stratíte reč? Chcete vedieť vyjadriť svoje názory a potreby tak, aby vám druhá strana porozumela? Chcete vedieť komunikovať..

10.12.2021
Iné kurzy
Poradenstvo v oblasti sociálnych vzťahov a rozvoja osobnosti
0 hodnotení

Počas kurzu a praktickej časti je nácvik jednotlivých techník a zážitkové aktivity. Osvojíte si techniky a metódy pre prácu s klientom a riešenie problémov.Sú to napr. prístupy dynamické, ktoré..

10.12.2021 - 11.12.2021
Motivácia a sebarozvoj
Kurz Kryštály a kryštaloterapia
0 hodnotení

Kurz Kryštály a kryštaloterapie Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o polodrahokamoch, ich sile, histórii a používaní, o kameňoch vekov, nového veku, drahých, zváštnych kameňoch, amuletoch,..

12.12.2021
Dunajská Lužná
Ostatné
Efektívny marketing
0 hodnotení

Veľkosť písma, farbu podkladu, text reklamy, zaujímavý obrázok – to všetko za vás vymyslí marketingová agentúra alebo váš pracovník. Ale to, ako, kedy a v akej kombinácii máte použiť letáky, e-maily,..

15.12.2021 - 16.12.2021
Košice IV - Barca
Strategický marketig