IT a počítačový kurz,krúžok pre deti

Zobrazenie 1 - 9 z 9
Zoradiť podľa
Kurz strojopisu online
0 hodnotení

TypingClub je skvelý nástroj na výuku strojopisu. Keďže je online a úplne zdarma, vyskúšať si ho môže naozaj každý. Správna technika písania na klávesnici je v dnešnej dobe veľmi dôležitá pre..

Otvára sa podľa záujmu
IT a počítače
Počítače a internet
0 hodnotení

Deti naučíme základy práce s PC a bezpečné využívanie internetu. Zameriame sa na nové IT technológie, “múdre telefóny” a aplikácie vhodné na vzdelanie. Výučba počítačov je určená pre úplných..

Otvára sa podľa záujmu
Bratislava III - Nové Mesto
IT a počítače
Základy s počítačom (ZP)
0 hodnotení

Na tomto krúžku učíme deti ovládať operačný systém Windows 7, ale aj Ubuntu Linux. Naučíme sa ako operačný systém nainštalovať, spravovať a dokonca si aj ukážeme funkcie, ktoré bežní užívatelia..

Neaktuálny termín
Summer Code Camp 2014
0 hodnotení

Milí budúci kóderi! Za tri dni sa pokúsite dostať tam, kam to iným trvá roky - stať sa kodérmi. Na vaše zaučenie nám tentoraz poslúži prostredie Unity, ktoré má obrovské 2D i 3D možnosti...

Neaktuálny termín
Summer Code Camp 2015
0 hodnotení

Milí budúci kóderi! Za tri dni sa pokúsite dostať tam, kam to iným trvá roky - stať sa kodérmi. Na vaše zaučenie nám tentoraz poslúži prostredie Unity, ktoré má obrovské 2D i 3D možnosti. Aplikácia..

Neaktuálny termín
Scratch Lover
0 hodnotení

Na tomto programátorskom kurze sa budeme venovať programovaniu hier v prostredí určenom pre deti Scratch. Práca s prostredím pripomína skladanie stavebníc. Je intuitívne, preto ponúka veľa možností..

Neaktuálny termín
Scratch Starter
0 hodnotení

Na tomto programátorskom krúžku sa budeme učiť programovať hry v atraktívnom programovacom jazyku Scratch, ktorý pripomína skladanie stavebníc. Toto prostredie je voľne dostupné a používa ho mládež z..

Neaktuálny termín
Spring Code Camp
0 hodnotení

Milí budúci kóderi!  V dennom tábore získaš základy z vývoja vo veľmi obľúbenom a rozšírenom skriptovacom jazyku JavaScript. Osvojíš si princípy a postupy, ktoré ti poslúžia na vyjadrenie tvojich..

Neaktuálny termín
GameCraft
0 hodnotení

GameCraft je Kurz vývoja počítačových hier pre deti. Vzdelávanie, pri ktorom si deti užijú 2x týždenne veľa zábavy. Vymýšľajú hry, vytvárajú a kreslia postavy, učia sa programovať. [u]Výsledkom..

Neaktuálny termín