http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Futbalové kluby, krúžky pre deti

Zobrazenie 1 - 5 z 5
Zoradiť podľa
Futbal
0 hodnotení

Futbalový krúžok začína tréningom, rozbehaním a vededím lopty. Deti budú hrať medzi sebou aj zápasy a po ukončení zápasu si podajú ruky na znak fair-play.

Otvára sa podľa záujmu
Kežmarok
Futbal
Futbalový krúžok
0 hodnotení

RŠK pripravilo pre deti vo veku od 6 do 15 rokov nový futbalový krúžok v Areáli netradičných športov. Na tréningoch sa deti učia základy futbalu, pravidiel ako aj prácu s loptou, prihrávky a..

Otvára sa podľa záujmu
Bratislava II - Ružinov
Futbal
Futbal pre deti od 5 do 9 rokov
0 hodnotení

Futbalový oddiel ŠK International Sports Club je otvorený pre deti všetkých národností. Tréningy prebiehajú v anglickom aj slovenskom jazyku. Cieľom futbalového oddielu je naučiť deti základom..

Otvára sa podľa záujmu
Futbal
Futbal
0 hodnotení

Zaujal vaše dieťa futbal? Radi sa pozeráte, ako sa naháňa za loptou? Priveďte ho medzi nás! Novootvorený futbalový oddiel pod vedením Happykids príjme do svojich radov deti v predškolskom veku..

Otvára sa podľa záujmu
Futbal
Futbal pre deti od 6 rokov
0 hodnotení

Celoročný zážitkový kurz futbalu je vhodný pre deti od 6 do 12 rokov a je vedený špecializovanými trénermi s praxou. Veková kategória: 6 – 12 r. Frekvencia tréningov: 1x/2x..

Neaktuálny termín