Články: Pre študentov
O projekte

NEXT - Ty musíš byť zmenou!

Organizátor táboru: Wachumba ck, s.r.o
NEXT - Ty musíš byť zmenou!
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
19.08.2018 - 26.08.2018
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Urob ten ďalší krok za svojim snom. Otvor dvere Nextu! 8 dní plných výziev, skúšania si nových vecí, otvorenosti, priateľstva a spoznávania nových horizontov.Zažiješ každú akciu v novej rovine, či už adrenalín na lanáči, priateľské hry v kempe alebo nočný “výpadok”. Vystúpiš zo svojej komfortnej zóny pri psychických a osobnostných výzvach a pri role play hrách zistíš, ako na tvojich rozhodnutiach záleží. Čaká ťa aj zaručený relax v bazénoch Rajeckých Tepliciach, či osobný rast napr. po zdolaní Wood Racu, alebo len taký čill v spacákoch pod nočnou oblohou. O svojej vlastnej ceste do neznáma nám príde porozprávať aj zaujímavý hosť s mnohými životnými skúsenosťami.Cesta tisícich snov je o putovaní za svojim cieľom. O odvahe čeliť neznámemu a hľadaní toho, čo je podstatné. Na ceste síce prejdeš pár míľ v cudzých topánkach, aby si spoznal uhol pohľadu svojich priateľov, avšak na konci aj tak najviac spoznáš sám seba.Next je naozaj ďalší krok poza to, čo je o bežných táboroch známe. Next level nasadenosti a zážitkov. Či už tých akčných alebo tých osobných, ktoré pochopíme z hĺbky svojho vnútra. Next je pre tých, ktorých už nebaví klasický tábor, nehľadajú len teenage párty, ale radi idú naprieč novým výzvam.
pre viac info: https://www.wachumba.eu/detske-zazitkove-tabory/teenage-zazitkovy-tabor-next

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory
Tábor Pohoďák – Halloween párty 2015
Cestovná kancelária Slniečko

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...