http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Kurz šatkovania

Organizátor kurzu: Hypnopôrod Slovakia
Kurz šatkovania
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
04.12.2015
Bratislava
22.01.2016
Bratislava
Bratislava
Remeselnícka 41
Hypnopôrod Slovakia
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Kontakt

Obsah kurzu

Nosenie bábatka v šatke je pokračovaním toho, čo prežívalo v brušku. Je tam mama, jej hlas, vôňa i pevné hranice, veselé pohupovanie, akurátne teplo a bezpečie. Bábätko takúto kontinuitu prirodzene očakáva, naplnenie tohto očakávania je napĺňaním jeho základných potrieb. K tomu dve voľné ruky pre mamu, aké skvelé!

Na kurze sa dozviete prečo je pre deti dobré nosiť sa a pre mamy nosiť. Ako bábätká nosíme a aké pravidlá je pri nosení dobré dodržiavať.

Zoznámite sa s tým dlhým pruhom látky, ktorého uviazanie sa vám možno zdá trochu zložité. Posvietime si na typy šatiek a nosičov, dĺžky, gramáže, materiály i značky.

Naučíte sa viazať dva základné úvazy, ktoré sú vhodné od narodenia. Jeden s bábätkom nazvislo a druhý s bábätkom pri dojčení naležato.

Samozrejme bude priestor na otázky, či vaše obavy ohľadom nosenia bábätka.

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy