Hanka Herinková

Poľské mestá, ktoré sa oplatí navštíviť - 2. časť

Prinášame vám pokračovanie článku o poľských mestách, ktoré sa oplatí navštíviť. Či ste na väčšie rušné mestá alebo tie malebnejšie, v našom článku nájdete oba typy.

Poľské mestá, ktoré sa oplatí navštíviť – 1. časť

Poľsko je krajina, ktorá ponúka mnoho krás, ktoré možno objavovať aj počas leta - nádherné mestá, národné parky, prímorské mestečká, prístavy, púšť a mnoho ďalšieho. Ak nemáte Poľsko preskúmané, my sme tu strávili dva týždne a pripravili sme pre vás zoznam miest, ktoré sa oplatí navštíviť.

Tip na výlet do histórie: Koncentračný tábor Osvienčim

Čo vám napadne keď sa povie Osvienčim? Asi všetkým ľudom to isté, holokaust a druhá svetová vojna. Prinášame vám netradičný tip na historický výlet.

Recepty na prípravu domácej zmrzliny

Prinášame vám recepty na lahodnú zmrzlinu, ktorú zvládnete urobiť aj doma.

Reportáž: Ferrata HZS na Martinských holiach

Prinášame vám reportáž z ferraty na Martinských holiach, ktorú sme pre vás vyskúšali. V článku sa dozviete koľko nám trval celkový výstup, náročnosť ferraty i čo sa nám na nej najviac páčilo.

Tipy na cyklotrasy pre rodiny s deťmi: Východné Slovensko

Cyklotrasy na Východnom Slovensku, vďaka ktorým lepšie spoznáte Vysoké Tatry, Pieninský národný park či okolie vodnej nádrže Palcmanská Maša.

Tipy na cyklotrasy pre rodiny s deťmi: Stredné Slovensko

Stredné Slovensko má bohaté hory a doliny, ktoré sa dajú brázdiť na bicykloch. Prinášame vám tipy na cyklotrasy po Strednom Slovensku

Tipy na cyklotrasy pre rodiny s deťmi: Západné Slovensko

Cyklovýlety po Západnom Slovensku aj pre rodiny s deťmi.