https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

- Nové Mesto nad Váhom

Zobrazenie 1 - 9 z 9
Zoradiť podľa
In-line korčuľovanie pre MŠ a ZŠ
0 hodnotení

In - line korčulovanie sa stáva čoraz populárnejší rekreačný šport s pozitívnym vplyvom na celý organizmus. Čoraz viac ľudí nedokáže odolať čaru in - linov. Pri in – line korčuľovaní sa posilňujú..

Otvára sa podľa záujmu
Nové Mesto nad Váhom
Krasokorčuľovanie
Korčuľovanie
0 hodnotení

Korčuľovanie je jeden z mála športov, ktorý prispieva k utužovaniu imunitného systému. Korčuľovaním dochádza k stimulácii dýchacieho aparátu. Priaznivo pôsobí pri dýchacích problémoch a alergiách:..

Otvára sa podľa záujmu
Nové Mesto nad Váhom
Krasokorčuľovanie
Lyžovanie pre MŠ a ZŠ
0 hodnotení

Lyžovanie je jeden z najznámejších a najobľúbenejších zimných športov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Lyžovaniu sa môžu venovať všetky vekové kategórie – od detí až po penzistov Toto športové..

Otvára sa podľa záujmu
Nové Mesto nad Váhom
Lyžovanie a snowboarding
Streľba na dlhé vzdialenosti Level 1 - Základná úroveň
0 hodnotení

Participanti sú pri absolvovaní kurzu oboznámení s balistikou, technikou presnej streľby na dlhé vzdialenosti, taktickým odhadom a určovaním vzdialeností, čo po absolvovaní kurzu vyústi do vysokej..

Neaktuálny termín
Bodyguard - Krízové situácie (TBS)
0 hodnotení

Participanti kurzu sú na profesionálnej úrovni pripravovaní na taktickú a bezpečnú prácu s VIP klientom. Prehľad kurzu:   Prvotná reakcia Vyhodnotenie situácie Technické a taktické špecifiká..

Neaktuálny termín
FPOS - First Person on Scene
0 hodnotení

Je kurz CEER, ktorý má za cieľ vedieť poskytnúť okamžitú pomoc pri zraneniach. Cieľom kurzu je poskytnúť základné vedomosti a zručnosti s dôrazom na pochopenie “prečo” a “ako”, tak, aby keď dôjde k..

Neaktuálny termín
Pištoľ Level 1 - Bezpečnosť a taktika pri obrannej streľbe
0 hodnotení

Participanti sú pri absolvovaní kurzu oboznámení a na vysokej úrovni pripravovaní na taktickú a bezpečnú manipuláciu s krátkou guľovou zbraňou v obranných situáciách. Dosiahnuté taktické zručnosti,..

Neaktuálny termín
Príprava na Zbrojný preukaz
0 hodnotení

Pomocou výkladu, diskusie a praktických ukážok Vás uvedieme do problematiky legálneho vlastnenia a používania strelných zbraní. Daný kurz je organizovaný v spolupráci s našim partnerom, občianskym..

Neaktuálny termín
Workshop Training Within Industry (TWI)
0 hodnotení

Ukážkový workshop v Novom Meste nad Váhom už 10.11.2016! PROGRAM STRETNUTIA: – predstavenie metodiky TWI (Training Within Industry), prínosy a možnosti zavádzania  – Ukážka prvej lekcie..

Neaktuálny termín