Kurzy pre deti - Bratislava IV - Devínska Nová ves

Zoznam kurzov a krúžkov pre deti na celom Slovensku. Športové kurzy pre deti, vzdelávacie, umelecké, jazykové kurzy pre deti a mnoho ďalších.

Zobrazenie 1 - 10 z 10
Zoradiť podľa
Kurzy Kung Fu pre deti od 5 do 10 rokov
0 hodnotení

VÝUČBA JE ZAMERANÁ NA: dynamické aeróbne cvičenia založené na poznatkoch východných bojových umení kung fu účinné sebaobranné cvičenia cvičenia zvieracích štýlov ako tiger, drak, modlivka atď,..

Otvára sa podľa záujmu
Bratislava IV - Devínska Nová ves
Bojové umenia
Kung fu pre  deti od 5 do 10 rokov - Devínska Nová Ves
0 hodnotení

Tréningy Kung fu pre deti o 5 do 10 rokov DEVÍNSKA NOVÁ VES - MLÁDEŽ A DOSPELÍ Utorok 16:30-17:30 Piatok 18:30-20:00, ZŠ Ivana Bukovčana 3 TRÉNINGY V ŠKOLE ŠELIEM výučba Kung Fu v..

Neaktuálny termín
Jump - akrobacia, parkour, Pavla Horova
0 hodnotení

JUMP Pavla Horova - 2.4.-25.6.2019 Utorok - 17:00 - 18:00, ZŠ Pavla Horova 16 akrobacia, gymnastika, pohybová príprava, parkour posilňovanie vlastným telom, strečing, kondícia Obsah..

Neaktuálny termín
Jump - akrobacia, parkour, Bukovčana
0 hodnotení

Kurz Jump - akrobacia, parkour v Devínskej Novej Vsi - komplexná pohybová príprava - posilňovanie vlastným telom, strečing - cvičenia na zvýšenie rýchlosti a zlepšenie kondície - základná..

Neaktuálny termín
Kung fu pre mládež a dospelých
0 hodnotení

Kung fu pre mládež a dospelých. Obsah kurzu: kung fu, pohybová príprava, strečing, posilňovanie, kondícia Streda od 18:00 do 19:30 Piatok od 18:30 do 20:00 ZŠ I.Bukovčana 3

Neaktuálny termín
Jump - akrobacia, parkour
0 hodnotení

JUMP - kurz pre deti a mládež, zameraný na akrobaciu, gymnastiku, parkour a  komplexnú pohybovú prípravu. ​ Rozvrh kurzov JUMP Štvrtok 16:30-17:30, ZŠ I. Bukovčana 1 Cena: 60 EUR - 3..

Neaktuálny termín
Kung fu deti Devínska Nová Ves
0 hodnotení

Kung fu pre deti od 5 do 10 roko Utorok, ZŠ Ivana Bukovčana 3 od 16:30 do 17:30 Kurz vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých Kurz sa zameriava na komplexnú pohybovú prípravu, kondíciu,..

Neaktuálny termín
Zlatý Fénix - akčné vystúpenia
0 hodnotení

[u]Akčné divadlo Zlatý Fénix[/u] Inscenácia bojových scén zo stredoveku po súčasnosť prepojením techník západu a východu. NÁBOR DO KURZU - Zlatý Fénix, akčné divadlo ​ Chceš uplatniť svoj..

Neaktuálny termín
Kung fu & Jump
0 hodnotení

Kung fu & Jump pre mládež a dospelých Streda od 17:00 do 18:00 ZŠ Pavla Horova, malá telocvičňa Kung fu, 7 tigrov, strečing, sila, lapy, kondícia, parkour ..

Neaktuálny termín
ŠPORTmaniak - 9 športov v kurze pre škôlkarov od 3 rokov
0 hodnotení

Celoročný program športovania pre deti škôlkarskeho veku je ideálnou prípravou pre športové kurzy po nástupe do školy. Škôlkari potrebujú dynamiku, časté zmeny aktivít, zábavné cvičenia, pestré..

Neaktuálny termín