Popôrodná joga s bábätkom

Organizátor kurzu: Harmony Mama
Popôrodná joga s bábätkom
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Otvára sa podľa záujmu
Bratislava
Lycejná 6504/4
Centrum Radosť
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Kontakt

Obsah kurzu

Keď je bábätko konečne na svete, čakajú čerstvú mamičku nové životné výzvy. Prvou obrovskou zmenou v jej živote je, že sa stala matkou. S jej novou životnou úlohou postupne prichádzajú aj ďalšie zmeny – mení sa jej telo, jej povinnosti a aj jej priority.  Jej telo sa postupne potrebuje zotaviť a dostať do pôvodnej kondície.

Popôrodná joga môže pomôcť mamičke v rekonvalescencii. Pomôže jej získať novú silu a stabilitu a zároveň jej umožní psychicky sa uvoľniť.

Začať s postnatálnou jogou môže mamička 6 až 8 týždňov po pôrode (v prípade cisárskeho rezu neskôr). Dovtedy sa telo potrebuje trošku spamätať a zregenerovať (práca s panvovým dnom v tomto období je však viac než vítaná).  Popôrodná joga je zameraná na spevnenie celého tela a panvového dna, naťahovanie skrátených svalov, na správne dýchanie a na uvoľnenie tela a mysle.

Na hodinu môže mamičku sprevádzať aj bábätko, ktoré sa podľa chuti a nálady tiež môže zapojiť do cvičenia.  Mamičky sa počas cvičenia sústredia nie len na svoj pohyb ale aj na svoje dieťatko a venujú mu svoju pozornosť, dotyky a bozky.

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku