http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Hráme sa zdravo - učíme sa hravo

Organizátor kurzu: Hráme sa zdravo
Hráme sa zdravo - učíme sa hravo
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Otvára sa podľa záujmu
Bratislava
Nevädzova 6/F
Budova Retro
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Kontakt

Obsah kurzu

V kolektíve s maximálnym počtom 6 detí a 6 mamičiek, alebo ockov či babičiek sa budeme spoločne hrať, učiť a zabávať. V príjemnom priestore detskej herničky nás jedenkrát do mesiaca čaká pestrý program vždy na inú tému. Zakaždým sa niečo naučíme, aj si spolu zaspievame, zarecitujeme, zatancujeme a zacvičíme, a na konci hodiny si ako spomienku na danú tému vždy niečo pekné vytvoríme.

Cieľ kurzu

Cieľom je komplexne rozvíjať osobnosť dieťaťa, pomáhať mu k integrácii do kolektívu a pripraviť ho na materskú školu. Výučba prebieha hravou formou na organizovaných workshopoch vedených predškolským pedagógom.

Cieľová skupina

Kurzy pre deti vo veku 2-3 rokov a rodičov na rodičovskej dovolenke ponúkajú pravidelný interaktívny program plný zábavy v úzkom kolektíve rovesníkov.

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy
Program \"Predškoláčik\"
Nezisková organizácia Centrum pre rodinu Kvapka