Aktivity pre deti - Bratislava II - Vrakuňa

Zobrazenie 1 - 6 z 6
Zoradiť podľa
Plávanie kojencov, batoliat a detí
0 hodnotení

Každá lekcia je vopred metodicky pripravená. Podľa schopností a veku dieťaťa. Pre dieťatko ,u ktorého sú zaistené biologické potreby, je v dobrej nálade a spokojné,  je pobyt vo vode s teplotou 31-33..

Otvára sa podľa záujmu
Bratislava II - Vrakuňa
Plávanie
Krúžok vedecké pokusy
0 hodnotení

Vedecké pokusy bavia všetky deti! A vďaka našej unikátnej metodike si môžu už aj deti v materskej škole a 1., 2. triede ZŠ bezpečne vyskúšať pokusy so všetkými laboratórnymi pomôckami. Deti sa..

Otvára sa podľa záujmu
Bratislava II - Vrakuňa
Ostatné
Krúžok kórejského bojového umenia Taekwon-Do
0 hodnotení

TAEKWON-DO je kórejské bojové umenie, cesta nôh a rúk, zamerané predovšetkým na obranu. ŠK Koryo organizuje krúžky (tréningy) tohto bojového umenia pre deti od 6 do 12 rokov na ZŠ Podzáhradná a ZŠ..

Neaktuálny termín
Splav Malého Dunaja pre rodičov s deťmi
0 hodnotení

Malý Dunaj Splav Malého Dunaja patrí k neopakovateľným zážitkom trávenia voľného času. Táto rieka v posledných rokoch predbehla aj obľúbený .

Neaktuálny termín
ŠPORTmaniak - 9 športov v kurze pre škôlkarov od 3 rokov
0 hodnotení

Celoročný program športovania pre deti škôlkarskeho veku je ideálnou prípravou pre športové kurzy po nástupe do školy. Škôlkari potrebujú dynamiku, časté zmeny aktivít, zábavné cvičenia, pestré..

Neaktuálny termín
ŠPORTmaniak - 15 športov v kurze pre školákov od 6 rokov
0 hodnotení

Jedinečný zážitkový športový program, v ktorom deti pod vedením profi-trénerov trénujú až 15 športov, v troch úrovniach. 1 rok (úroveň 1) GYMNASTIKA, ATLETIKA, KIN BALL, KARATE/JUDO, FUTBAL, FLORBAL,..

Neaktuálny termín