Články: Pre študentov
O projekte

Viva la Vida

Organizátor táboru: CK Vida
Viva la Vida
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
17.07.2021 - 24.07.2021
31.07.2021 - 07.08.2021
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

VivaLaVida  je tým správnym miestom pre život. Opustený ostrov s obrovským areálom, plážovým volejbalom,  veľkým bazénom s tobogánom ,  štvorkolkou , nafukovacím hradom,  aquazorbingom  či playkom. No to ani zďaleka nie sú všetky možnosti, ktoré ti môže ponúknuť.Taktiež ponúka program šitý na mieru, ktorý si vyskladáš doobeda ty sám. Je len na tebe, ktorú zónu workshopov si vyberieš. Ostrov skrýva mnoho tajomstiev a susedných ostrovov, ktoré treba objaviť. O niektorých už vieme čo nám ponúkajú, ako napríklad ostrov s  Jump Arénou  v Nitre, v ktorom ťa čaká viac než 46 trampolín, penové kocky či airbag, kde sa vyblázniš ako nikdy predtým. K tomu všetkému ešte aj  Laser Game , kde otestuješ svoju šikovnosť. Ďalší očarujúcu prírodu a zvieratá, s názvom Ranč pod Babicou, v ktorom je  mini Zoo .Potiaľto sa ostrov javí ako dokonalý, ale nie je tomu úplne tak. Chýba mu posledný bod k dokonalému životu a tým sú jeho obyvatelia, ktorí mu vdýchnu život, veď predsa VivaLaVida znamená Ži svoj život. A podľa tohto hesla sa aj celý ostrov riadi.Vyber sa s nami na dobrodužstvo zvané VivaLaVida.

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Vida Loca
0 hodnotení

Letné sídlo pre tínedžerov na  Prašníku  hlási, že je pripravené na ten najbláznivejší tábor aký kedy bol a bude.  Dva bazény , plážový volejbal, veľký areál s letným kinom a spoločenská miestnosť..

CK Vida
Vida Army
0 hodnotení

Spojeneckým jednotkám sa podarilo uniknúť a nájsť správne miesto pre ich úkryt, ktoré sa nachádza v odľahlej časti Šturca. Vybralo  Horský hotel Bartoška , ktorý je najlepšou výcvikovou základňou...

CK Vida
Vida Sport
0 hodnotení

Chceš sa aj ty zdokonaliť v tradičných aj menej tradičných športoch? Pod vedením  športových trénerov  a animátorov budeš lepší vo futbale, plážovom volejbale, v plávaní, basketbale, florbale, ale aj..

CK Vida
Zobratiť všetky...