Články: Pre študentov
O projekte

Vida Army 13+

Organizátor táboru: CK Vida
Vida Army 13+
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
24.07.2021 - 31.07.2021
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Spojeneckým jednotkám sa podarilo uniknúť a nájsť správne miesto pre ich úkryt, ktoré sa nachádza v odľahlej časti Šturca. Vybralo  Horský hotel Bartoška , ktorý je najlepšou výcvikovou základňou.Vedenie vydalo rozkaz, že potrebujú nové posily, ktoré budú v prvej línií. Už na začiatku budeš pridelený do jedného z výcvikových oddielov. Prejdeš si všetky taktiky streľby, ktoré si nacvičíš na rôznych typoch zbraní -  airsoft ,  paintbal , vzduchovka či luk, aby bol zásah čo najpresnejší. Kondíciu budeš pravidelne udržiavať rozcvičkami či  rambo dráhou .Jedna noc bude špeciálna! Zažiješ prespávačku v neďalekom lese, ktorý bude potrebné strážiť pred nečakanými prepadmi. V teréne ťa čakajú aj búrlivé vlny Hronu pri  splave , po ktorom budeš pokračovať do externého výcvikového strediska  LaserGame , kde si vyskúšaš simulovanú akciu. Nesmieme zabudnúť na samotnú airsoftovú hru, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou a užiješ si ju plnými dúškami, pretože je pre teba pripravená v dvoch dňoch. Okrem airsoftu si zahráš aj  paintball , ktorý preverí tvoju správnu mušku.Za tvoju šikovnosť budeš môcť byť každý večer aj individuálne odmenený na večernom udeľovaní hodností. Čaká na teba aj zopár prekvapení vo forme hostí, ako sú napríklad  psovodi  či hasiči.Zbaľ všetko potrebné, pretože  VidaArmy  - Prvá línia čaká na tých najlepších a ty si jeden z nich!

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Vida Loca
0 hodnotení

Letné sídlo pre tínedžerov na  Prašníku  hlási, že je pripravené na ten najbláznivejší tábor aký kedy bol a bude.  Dva bazény , plážový volejbal, veľký areál s letným kinom a spoločenská miestnosť..

CK Vida
Vida Army
0 hodnotení

Spojeneckým jednotkám sa podarilo uniknúť a nájsť správne miesto pre ich úkryt, ktoré sa nachádza v odľahlej časti Šturca. Vybralo  Horský hotel Bartoška , ktorý je najlepšou výcvikovou základňou...

CK Vida
Vida Sport
0 hodnotení

Chceš sa aj ty zdokonaliť v tradičných aj menej tradičných športoch? Pod vedením  športových trénerov  a animátorov budeš lepší vo futbale, plážovom volejbale, v plávaní, basketbale, florbale, ale aj..

CK Vida
Zobratiť všetky...