Študijný program: Učiteľstvo deskriptívnej geometrie (v kombinácii)

Pridať medzi obľúbené Obľúbené

Forma štúdia: denná
Stupeň štúdia: I. stupeň
Vyučovací jazyk: Slovenský jazyk
Zameranie: Učiteľstvo a vzdelávanie
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento program
Chcem hodnotiť


O programe
Poplatky
Ďalšie informácie
Kontakt

O programe

Základnou úlohou študijného programu  Deskriptívna geometria v prvom a druhom stupni vysokoškolského vzdelávania je kvalitná  príprava budúcich  učiteľov deskriptívnej geometrie (a s ňou  súvisiacich aplikácií – počítačom podporovaného projektovania, počítačovej geometrie, technického kreslenia...) pre stredné  školy (gymnáziá, stredné odborné školy, stredné odborné učilištia) a pre vysoké školy technické  (najmä strojnícke a stavebné  fakulty), prírodovedecké a pedagogické fakulty univerzít.Absolvent tohto študijného programu získa dostatočne hlboké vedomosti z teoretických disciplín, na ktorých sú založené algoritmy správneho zobrazovania trojrozmerných geometrických útvarov a obrátene, metódy získania informácií o vlastnostiach týchto útvarov z ich priemetov. Na ich základe si absolvent rozvinie praktické zručnosti riešenia konkrétnych problémov, či už klasickými metódami, alebo  s využitím modernej výpočtovej techniky s vhodným programovým vybavením. Získa aj kvalitné vedomosti z modernej psychológie a pedagogiky a zo základov odborovej didaktiky. Takto sa pripraví na nadväzujúce štúdium v druhom stupni, ktoré mu už dá kvalifikáciu na vyučovanie deskriptívnej geometrie.
Zaujal ťa program? Máš na školu otázku, alebo chceš zistiť o nej viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať školu
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma


Vyžiadať informácie o programe
Páči sa ti tento študijný program? Povedz o ňom svojim priateľom!
Zdieľať na facebooku
 
 


Máš skúsenosť s týmto programom?

Podeľ sa so svojími skúsenosťami aj s ostatnými a ohodnoť tento program.
Aj na tvojom názore záleží!

Chcem hodnotiť

Ďalšie ponuky školy
Programy
 
Biomedicínska fyzika
3 hodnotenia

Absolvent bakalárskeho štúdia je schopný vykonávať profesiu biomedicínsky fyzik (biomedical physicist). Má široké spektrum znalostí zo všetkých oblastí fyzikálnych vedných disciplín, z matematických..

Mlynská dolina, Bratislava IV
Aplikovaná informatika
0 hodnotení

Absolventi odboru aplikovaná informatika dokážu zvládnuť stúpajúce nároky vedeckého, technického a hospodárskeho vývoja v novom storočí. Je po nich veľký dopyt vo všetkých druhoch podnikov, ktoré..

Mlynská dolina, Bratislava IV
Ekonomická a finančná matematika
0 hodnotení

Vzhľadom na existujúce tradície v  systéme vzdelávania  na Slovensku predpokladáme, že väčšina absolventov bakalárskeho bude pokračovať v nadväzujúcom magisterskom študijnom programe EFM. Napriek..

Mlynská dolina, Bratislava IV
Zobratiť všetky...