Články: Pre študentov
O projekte

Wachumba športovo poznávací tábor vo Vysokých Tatrách

Organizátor táboru: Wachumba Ck s.r.o
Wachumba športovo poznávací tábor vo Vysokých Tatrách
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
26.07.2014 - 03.08.2014
Vysoké Tatry
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Tatry Adventure Už Vysoké Tatry samé o sebe sú super, ale Vysoké Tatry s množstvom atrakcií, turistiky a nadupaným programom je niečo, čo si žiaden milovník hôr, športu a adrenalínu nemôže nechať ujsť - ani TY! [img]https://wachumba.eu/images/2014/tabory/tatry_relax_adventure/wachumba_tabory_tatryadv_banner1.pngTatry Adventure nie je tábor, aký si doteraz poznal. Tatry Adventure je jedna veľká cesta. Cesta za objavovaním krás našich veľhôr a za poznávaním starej gréckej náuky o kalokagatii.Legendy hovoria, že Kalokagatia bola zdrojom vnútornej sily starých Grékov, ktorá spočívala v rovnováhe vnútornej a fyzickej sily každého pravého olympijského športovca. Dávala mu schopnosť víťaziť, nevzdať sa a ísť za svojim cieľom. Ba čo viac, ten kto odhalil jej podstatu, dokázal žiť v rovnováhe s prírodou, so svojim okolím a žil šťastným a vyváženým životom. No ako postupom času upadala Grécka ríša, upadali aj vznešené ideály gréckych športovcov, upadala aj Kalokagatia do zabudnutia. A povedzme si úprimne, dnes si už na ňu málokto spomenie a Olympijské hry pre väčšinu ľudí znamenajú nenominovanie Šatana medzi našich hokejistov.Preto sme sa rozhodli, že nastal čas zorganizovať výpravu za jej znovunájdením. Výpravu, ktorá povedie cez tatranské chaty a plesá, cez horské chodníky a sedlá. Výpravu, na ktorej osedláme staré grécke vozy, prejdeme náročné lanové prekážky, vyskúšame olympijské sane a zrelaxujeme v antických kúpeľoch. Výpravu, na ktorej nájdeme rovnováhu medzi človekom a prírodou, medzi našou fyzickou a duševnou silou, výpravu, na ktorej znova objavíme Kalokagatiu. A na tejto výprave nemôže žiaden správny športovec chýbať, ani TY!

Tábor je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...