Články: Pre študentov
O projekte

Wachumba detský letný jazdecký tábor

Organizátor táboru: Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský letný jazdecký tábor
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
05.07.2014 - 12.07.2014
Levice
17.08.2014 - 24.08.2014
Levice
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Horses Jazdecký tábor pre všetkých milovníkov koní, úplných začiatočníkov aj pokročilých jazdcov, vedený certifikovanými inštruktormi jazdenia, ktorý spája tvoju lásku ku koňom s chuťou užiť si leto naplno. [img]https://wachumba.eu/images/2014/tabory/horses/wachumba_detske_tabory_horses_banner.pngVýnimočné hobby, akým je jazdenie, si zaslúži aj výnimočný tábor, akým je Wachumba Horses.Tábor, ktorý ťa nevtiahne len do sveta koní, jazdectva a života na ranči, ale aj do starodávneho sveta gréckych bojovníkov a amazoniek, kde boli kone považované za tie najušľachtilejšie zvieratá. Svet, kde majstrovstvo jazdenia bolo umením, cnosťou a výsadou tých najšikovnejších. Svet, kde jazdec a jeho kôň boli spolu spojení na celý život, navzájom sa dopĺňali, a keď cválali krajinou, stávala sa z nich jedna bytosť. Jazdec vždy koňa obdarovával príkladnou starostlivosťou a ten sa mu oplácal svojou silou a rýchlosťou. Tak vysadni aj ty s nami do sedla, daj nohy do strmeňov, uzdu do rúk a staň sa odvážnou amazonkou alebo gréckym bojovníkom. Spoj sa so svojím koňom, uč sa mu porozumieť, uč sa ho ovládať, uč sa oň starať a ovládni majstrovstvo jazdenia.

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...