Články: Pre študentov
O projekte

Wachumba destký športový floorbalový tábor

Organizátor táboru: Wachumba Ck s.r.o
Wachumba destký športový floorbalový tábor
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
12.07.2014 - 20.07.2014
Nové Zámky
02.08.2014 - 10.08.2014
Nové Zámky
16.08.2014 - 24.08.2014
Nové Zámky
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Floorball Športovo-floorbalový tábor pre úplných začiatočníkov aj pokročilých s trénermi a extraligovými hráčmi z Čiech aj Slovenska, ktorý ťa vtiahne do sveta tohto čoraz obľúbenejšieho športu. [img]https://wachumba.eu/images/2014/tabory/floorball/wachumba_detske_tabory_floorball_banner.pngPatríš medzi tých, ktorí majú hlavu v smútku, že im na hokejku dva mesiace v lete sadá prach? Sníva sa ti o deravej loptičke a keby sezóna mala aj 12 mesiacov, tak stále nemáš dosť? Alebo toho o floorbale ešte veľa nevieš a chcel by si? Tak potom si určite jeden z nás!Wachumba draftovala skúsených ligových hráčov, profi trénerov a vedúcich zbláznených do floorbalu, aby ti spoločne pripravili unikátny floorbalový zážitok tohoto leta, a aby si do novej sezóny mohol vstúpiť ako úplné iný hráč – kondične, herne aj technicky na úplne inom levely. Veď svoje know-how a skills ti s nadšením budú odovzdávať tí najpovolanejší!Táborový program zahŕňa pol dňa tréningu s hráčmi a trénermi floorbalu,športový poobedný animačný program, množstvo vzájomných zápasov a športových workshopov. Tešiť sa môžeš na veľa rôznych tradičných aj menej tradičných športových hier, kopec tréningu, ale aj na štipku teórie a prezentácie od floorbalových profesionálov. Tak na čo čakáš, ber hokejku, kamošov, športového ducha a poďme si toto leto poriadne zahrať!

Lektori:

lavný tréner Bernátova Baja

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...