KOMÉTA denný jazykový tábor

Organizátor táboru: Remedios
KOMÉTA denný jazykový tábor
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
11.07.2016 - 15.07.2016
Bratislava
+ okolie
Areál ZŠ Nevädzová 2
08:00 - 16:30
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Pripravili sme pre Vas denný jazykový tábor. Teda pre Vaše deti. Nuž veru hej. Veď si to len predstavte. Týždeň je Vaše dieťa počas prázdnin v skupinke rovesníkov, kde sa vyblázni a priučí všakovakým veciam. Zväčša podľa princípov slobodného unschoolingu a Montessori pedagogiky. Vy na druhej strane máte doma pohodu, ticho a kľud. Čosi prekrásne! :)

Návrat k pohybu, hre, tancu a prírode. Načúvanie spevu vtákov, šumu lesa a tajnej reči divočiny. Samozrejme aj v cudzom jazyku. Rozprávanie o mytológii. Zážitok v kolektíve a prírode. Budeme venovať pozornosť nášmu zdraviu a úcte k životu. V tábore Vaše dieťa stretne nových kamarátov, predstaví sa a zoznámi, zahrá hry, aj divadielko v cudzom jazyku, naučí sa nové slovíčka. Čakajú nás zaujímavé súťaže a aktivity v areáli školy, kondičný tréning, návšteva lezeckého centra, kúpaliska a detského múzea. V prípade nepriaznivého počasia sa z herne stane tvorivá dielnička, kde budeme kresliť, modelovať a vyrábať masky na záverečný karneval, potom bubnovať, tancovať aj oddychovať pri čítaní lesných rozprávok, no a nakoniec sami rozprávať príbehy. Na záver si môžeme opekať pri ohníku, a fotografovať sa s kamošmi a rodičmi. Tešia sa na Vás: LUCY a DANITO.

V prípade záujmu sa môžete prihlásiť telefonicky 0905194093, emailom: [email protected], alebo vyplnením nezáväznej prihlášky.
KOMÉTA denný jazykový tábor pre deti od 7 do 12 rokov 
v dňoch 11.07. až 15.07. 2016 .. (08:00 až 16:30) 
Miesto: Areál ZŠ Nevädzová 2, Bratislava 

Pedagógovia:
LUCY (Mgr. Lucia Ďurdinová, učiteľka anglického jazyka na ZŠ) 
DANITO (Daniel Godány, anglický/španielsky jazyk, tanec a rytmika).

V cene je zahrnutá strava (obed, olovrant), pitný režim, cestovné, vstupné, učebné materiály, lektori Anglického a Španielskeho Jazyka, výučba jazyka v rozsahu 15 hodín, sprievodný program. Nie je zahrnuté úrazové poistenie.

Nižšia cena do 15.05.
- predpredaj 105 € komplet
- na mieste 25 € / za každý deň jednotlivo

Ďalšia zľava 10 %
- súrodenci
- klienti Go-Dany.sk 
- klienti Flamenco.sk 

Účastnícky poplatok môžete zaplatiť v plnej sume osobne po príchode na mieste, alebo v zľavnenom predpredaji online  alebo prevodom na účet: SK8309000000000010698967 

Pri platbe v hotovosti akceptujeme aj lokálnu menu BRATISLAVSKÝ ŽIVEC aj REMEDIOS GIFT VOUCHER. Zároveň, pripravte si prosím pre nás kópiu zdravotného preukazu dieťaťa, alebo údaje o poistení. 

Našim cieľom je interaktívne a zážitkovo uspokojovať potreby študentov každého veku. S nami získate nové zručnosti, nových priateľov, nový pohľad na svet, novú inšpiráciu. V prirodzenom rytme, hrdo a s ľahkosťou podáte svoj životný jazykový výkon. Všetko je to o ľuďoch. Takéto ste ešte nezažili. 

Ďakujeme, že o nás dáte vedieť :)

Lektori:

Lucia Ďurdinová, Daniel Godány

Tábor je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku