http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Letný jazdecký tábor

Organizátor táboru: JAZDECKÝ KLUB LIMIT
Letný jazdecký tábor
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Otvára sa podľa záujmu
Bratislava
Vývojová ulica
Areál PD Dunaj
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Poplatky
Kontakt

Obsah táboru

Keďže hlavnou náplňou nášho jazdeckého klubu je práca s deťmi, počas letných prázdnin spolupracujeme na organizovaní detských denných táborov. Takto majú deti z Bratislavy a okolia jedinečnú možnosť naučiť sa čo-to o koníkoch, o ich chove, ako sa kŕmia, kde bývajú a v neposlednom rade aj základom jazdeckého umenia.

Denný tábor je vhodný pre deti od 5 do 15 rokov. Denne deti strávia niekoľko hodín priamo v našom areáli, kde ich skúsení inštruktori zaučia do krásy jazdeckého športu. Celé doobedie strávia deti v spoločnosti koní a zvieratiek z našej MINI ZOO.

Menšie detičky majú možnosť jazdiť na poníkoch, ale aj väčších koňoch, naučia sa správne sedieť, pracovať s rovnováhou, alebo aj zastaviť či zatočiť. Rovnako sa snažíme deti naučiť trpezlivosti a dôslednosti, ktorá je nielen pri práci so zvieratkami veľmi potrebná. Staršie a skúsenejšie deti majú možnosť vyskúšať si klus, niektoré zložitejšie a veselé cviky z voltížnej prípravy či malú prekážku.

Tábor je spojený s pobytom:

nie

Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory