Súťaž

Lucia Rusiňáková: K pečeniu ma inšpirovala televízna šou

Lucia Rusiňáková sa v súťaži Čo dokáže mama 2020 o hlasy verejnosti a poroty uchádzala so svojou krásnou tortou „Zimné mestečko“.

Miroslava Grisáková: Sny si treba plniť

Víťazkou súťaže Čo dokáže mama 2020 sa stala talentovaná Miroslava Grisáková s nádhernou maľbou jej najobľúbenejšieho zvieraťa – líšky.

Jedinečná skúsenosť pre študentov: súťaž o najlepší návrh promenádneho mosta cez Dunaj

Obnovená dunajská pláž, nové parky, námestia a mestský bulvár prilákajú Bratislavčanov a návštevníkov mesta, ktorí sa sem ľahko dostanú električkou, na bicykli i peši. A to aj vďaka plánovanému promenádnemu mostu, ktorý spojí centrálne námestie štvrte s Námestím M. R. Štefánika v Eurovea City.

Hviezdy, Čo dokáže mama, žiaria!

Súťaž Čo dokáže mama 2020 už pozná víťazky. V magickom predvianočnom čase porota rozhodla a 23.12. sme kyticou prekvapili štyri šikovné maminky, ktoré sa umiestnili na prvých miestach v kategórii Produkt a Služby: Miroslavu, Lenku, Luciu a Danielu.

Finančná olympiáda: Stredoškoláci sa môžu zapojiť do finančnej olympiády

Stredoškoláci a žiaci osemročných gymnázií sa môžu zapojiť do finančnej olympiády a overiť si, či je ich finančná príprava dostatočná.

Zažiar v súťaži Čo dokáže mama 2020!

Súťaž Najkrajší výrobok od mamky sa vo svojom 6. ročníku premenoval na Čo dokáže mama 2020, a zároveň pribudla nová kategória Služby.

Učiteľom Slovenska sa stane jeden z desiatich finalistov, prihlásilo sa ich 164

V rámci 3. ročníka národnej ceny Učiteľ Slovenska dostali organizátori 1101 nominácií.

Učiteľ Slovenska: Organizátori dostali rekordný počet prihlášok aj nominácií

O držiteľovi ocenenia rozhodne odborná porota na základe kritérií svetového formátu Global Teacher Prize. Do užšieho výberu posunula 30 finalistov.