Články: Pre študentov
O projekte

Wachumba letný jazykový tábor so zahraničnými lektormi

Organizátor táboru: Wachumba Ck s.r.o
Wachumba letný jazykový tábor so zahraničnými lektormi
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
19.07.2014 - 27.07.2014
Prievidza
16.08.2014 - 25.08.2014
Prievidza
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiť



O tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Native - Konečne ENGLISH, ktorá je FUN! Život má byť poznanie, život má byť zábava, život má byť hra…presne ako Wachumba Native! [img]https://wachumba.eu/images/2014/tabory/native/wachumba_tabory_native_banner.pngJazykový pobyt so zahraničnými lektormi, kde prijímanie nových vedomostí ide v súhre s oddychom a zábavou. Angličtina je tu všade, ľahko uchopiteľná, a pritom rozptýlená v jedinečnej letnej atmosfére.Ak patríš k tým, ktorí hľadajú veľké zážitky a skúsenosti pre naplnenie svojich veľkých snov, ak vytrvalo ideš za svojim cieľom a neuhneš pred žiadnou výzvou, ak máš radosť zo všetkého nového a nepoznaného, tak toto je miesto presne pre teba!Obľúbený jazykový tábor, ktorý za roky svojej existencie už stihol okolo seba vytvoriť výnimočnú komunitu mladých ľudí, ktorí chcú od života viac a presne vedia, kde je ich miesto cez leto! Vedia, že vždy môžu čakať pravé medzinárodné prostredie, kde je radosť „speakovať“ a kde nájdu pohodových zahraničných lektorov a animátorov, zábavnú angličtinu, ktorá sa na nich lepí odvšadiaľ, prepracovaný animačný program primeraný ich veku a skúsenostiam a atmosféru, kde sú vedomosti, zábava a radosť plne koncentrované, kde stačí len nasávať.Tak nezostávaj bokom príležitostiam, ktoré ti život ponúka a staň sa aj ty súčasťou tohto výnimočného sveta a zistíš, že angličtina je jazyk na život a zábavu, nie na nudné učenie!

Lektori:

zahraniční lektori

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...