Články: Pre študentov
O projekte

Vida Sport

Organizátor táboru: CK Vida
Vida Sport
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
17.07.2021 - 24.07.2021
31.07.2021 - 07.08.2021
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

Chceš sa aj ty zdokonaliť v tradičných aj menej tradičných športoch? Pod vedením  športových trénerov  a animátorov budeš lepší vo futbale, plážovom volejbale, v plávaní, basketbale, florbale, ale aj v sebaobrane, či silovom tréningu. Ponúkame všestranné športové zameranie a je len na tebe, ktoré športy vyskúšaš.Ukážeme ti, aká je dôležitá súdržnosť družstva, disciplína, fair play, rýchlosť, sila, obratnosť, ale hlavne radosť z víťazstva a prekonanie samého seba. Počas turnusu absolvuješ  workshopy so športovcami , ktorí ti porozprávajú o svojich športových zážitkoch, ale sa s nimi aj poriadne zapotíš pri profesionálnom tréningu.Tábor VidaSport má k dispozícií najväčšie  rekreačno - športové stredisko Tesáre , a toto leto si ho vychutnáš. Veľký areál, bežecká dráha, plážové ihrisko, a samozrejme aj tenisové kurty. Na ochladenie po náročnom tréningu určite využiješ aj skok do bazéna, v ktorom zažiješ vodné hry, bazénové showky a fitness aquagym.Ak si naozaj nadšenec športu, určite oceníš oddychovú zónu, počas ktorej sa usporiadajú turnaje v šípkach, stolnom tenise ale aj spoločenských hrách. Poobede máme pre teba pripravené workshopy  aquazorbing , nafukovacie kombo,  štvorkolky  či  playstation . Čas využiješ na maximum so svojimi kamarátmi a okrem iného sa zapojíš aj do celotáborovej hry. Na  VidaSporte  nevychováme športovcov, ale deťom ukážeme radosť z pohybu, podporíme tvorivosť, lásku k prírode a pribalíme skvelé zážitky a kamarátov.

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Vida Loca
0 hodnotení

Letné sídlo pre tínedžerov na  Prašníku  hlási, že je pripravené na ten najbláznivejší tábor aký kedy bol a bude.  Dva bazény , plážový volejbal, veľký areál s letným kinom a spoločenská miestnosť..

CK Vida
Vida Army
0 hodnotení

Spojeneckým jednotkám sa podarilo uniknúť a nájsť správne miesto pre ich úkryt, ktoré sa nachádza v odľahlej časti Šturca. Vybralo  Horský hotel Bartoška , ktorý je najlepšou výcvikovou základňou...

CK Vida
Vida Teatro
0 hodnotení

V spolupráci s  divadlom NAtraKY  sme si pre vás pripravili jedinečný tábor, ktorý v sebe nesie kúsok  rozprávkových Bojníc , ku ktorým umenie a divadlo neodmysliteľne patria. Pódium je už pripravené..

CK Vida
Zobratiť všetky...