Články: Pre študentov
O projekte

Wachumba detský umelecký divadelný tábor

Organizátor táboru: Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký divadelný tábor
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
10.08.2014 - 17.08.2014
Prievidza
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiť



O tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

eatro - tábor, kde sa len nehráš, ale naozaj HRÁŠ! Pozor, pozor! Wachumba všetkým na známosť dáva, že na Slovensku sa nové divadlo otvára. Divadlo mladé, divadlo tvorivé, divadlo energické a hravé. A Presne takých umelcov tam chceme! [img]https://wachumba.eu/images/2014/tabory/teatro/wachumba_tabory_teatro_banner.pngDivadelný tábor pripravovaný v spolupráci so Slovenským komorným divadlom v Martine, ktorý umožní všetkým nádejným hercom, dramaturgom, režisérom a scénografom vstúpiť do reálneho divadelného sveta a tvoriť inscenácie pre nové divadlo Teatrico.Novovzniknuté divadlo Teatrico vypisuje konkurz na voľné pozície herec, dramaturg, režisér, scénograf, tvorca kostýmov a hudby. Ak si hravý a tvorivý, nielen že vieš byť sám sebou, ale aj hocikým iným, ak sa túžiš prejaviť, divákov pobaviť a hľadáš príležitosť na doskách, ktoré znamenajú svet, my ti ju dávame!Tak neváhaj a pošli svoje CV na našej stránke, vyber si jednu z dielni, ktorá ťa najviac zaujme – herecká, režíjno – dramaturgická, alebo scénicko-hudobná a začni tvoriť svoj vlastný príbeh tohoto leta. Pod taktovkou skúsených hercov, režisérov a dramaturgov z Akadémie umení v Banskej Bystrici a z martinského Komorného divadla vznikne dielo, na ktoré sa už teraz tešia všetci kritici! Že nám neveríš a znie to až príliš dobre? Tak sa príď na vlastné oči presvedčiť na Divadelný festival Dotyky a spojenia v Martine, prvý konkurz a skúšku rozbiehame totiž už v júni. Tak nečakaj, kým ťa svet objaví a ukáž sa mu v tom najlepšom - divadelnom svetle už toto leto!

Cieľ táboru

Divadlo Teatrico vypisuje konkurz na pozície herec, režisér, scénograf, tvorca kostýmov a hudby
Práve teraz skladáme kolektív na našu vlastnú adaptáciu príbehu Charlie a továreň na čokoládu – určite ju poznáš :). Tak ak si myslíš, že to stvárniš lepšie ako Johnny Depp, alebo tvoje predstavy sú ešte odvážnejšie ako vo filme, určite sa dostav na konkurz dňa 10.8. do umeleckého mestečka pod Bojnickým zámkom. Premiéra je plánovaná už na 16.8. priamo pod jeho hradbami, špeciálne pre tvojich rodičov!

Požadujeme: hravosť, tvorivosť, veľa energie a fantázie, schopnosť byť sám sebou aj hocikým iným, chuť užiť si leto, predchádzajúce skúsenosti v obore sú výhodou ale nie podmienkou -šancu dávame aj nováčikom s talentom!

Cieľová skupina

začiatočníci aj pokorčilí

Odborný garant:

Sloevneské Komorné Divadlo Martin

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...