Vysoká škola Danubius

Vysoká škola Danubius
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Fučíkova 269
925 21 Sládkovičovo
Slovenská republika
031/7732811

Zastupujete túto školu?
Aktualizujte Vaše údaje tu.


Profil univerzity
Fakulty
Zahraničná spolupráca
Kontakt

Profil univerzity

Vysoká škola Danubius v Sládkovičove tento rok vstúpila do desiateho jubilejného roku svojej pôsobnosti na slovenskom poli vysokoškolského vzdelávania. V súčasnosti má tri fakulty – právnickú fakultu, fakultu sociálnych štúdií a fakultu verejnej politiky a verejnej správy. Zároveň  vysoká škola pripravila a dostala akreditáciu na ďalšie tri nové študijné odbory-  medzinárodné vzťahy, žurnalistika a anglistika a amerikanistika, ktoré významne rozšíria spektrum štúdia na Vysokej škole Danubius.

Naša vysoká škola Vám ponúka štúdium v rámci vzdelávacích centier vo viacerých mestách SR, konkrétne vo Vrútkach a v Trenčíne. Našou filozofiou je poskytovať študentom kvalitné vzdelávanie na štandardnej európskej úrovni v jednotlivých regiónoch Slovenska, lebo si uvedomujeme, že v súčasnosti, je finančná situácia našej mládeže zložitá a mnohým vo vzdelávaní často bránia práve enormné náklady spojené s platením ubytovania a stravného mimo svojho rodinného zázemia.

Súčasné výdobytky vedy a techniky už v plnej miere umožňujú aby mládež nemusela odchádzať za štúdiom stovky kilometrov a na vysokej úrovni získavala vzdelanie prostredníctvom e-learningového, dištančného a externého štúdia.
Zaujala ťa táto škola? Máš na školu otázku, alebo chceš zistiť o nej viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať školu
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma


Vyžiadať informácie o škole
Zdieľať na facebooku