http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Škôlka Montessori Horský park

Škôlka Montessori Horský park
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Ostravská 6
81104 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská Republika
0903807447
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo túto škôlku
Chcem hodnotiť


O škôlke
Poplatky
Prihláška
Ďalšie informácie
Kontakt

O škôlke

Vieme, aké je ťažké vybrať tú správnu škôlku pre Vaše dieťa. Prajeme si, aby každé dieťa dostalo príležitosť stať sa tým, kým chce. Veríme, v jedinečný prístup k deťom a poskytujeme viac ako 100 rokov overenú filozofiu vzdelávania. Volá sa Montessori.
Montessori vzdelávanie sa zameriava na individuálne potreby dieťaťa. Deti sa učia na základe svojich vlastných vývojových potrieb. Pohybujú sa v pripravenom prostredí, špeciálne navrhnutom tak, aby spĺňalo požiadavky filozofie výchovy podľa Marie Montessori. Materiály v autentickej Montessori triede sú hlboko a dôkladne prepracované tak, aby neustále rozvíjali vnútorný potenciál vášho dieťaťa.
Najväčším prínosom Montessori metodiky vo vzdelávaní detí je pre nás fakt, že deti z takejto škôlky sú kreatívne, zodpovedné a vysoko nezávislé. Nezávislosť deťom prináša slobodu, ktorá je potrebná k vedomostnému aj spoločenskému rozvoju. Montessori metóda pomáha deťom, aby vedeli myslieť a konať sami za seba, nebáli sa riskovať a s odvahou hľadali nové riešenia.
Zaujala ťa táto škôlka? Máš na škôlku otázku, alebo chceš zistiť o nej viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať škôlku
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o škôlke
Páči sa ti škôlka? Povedz o škôlke svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Máš skúsenosť s touto škôlkou?

Podeľ sa so svojími skúsenosťami aj s ostatnými a ohodnoť túto škôlku.
Aj na tvojom názore záleží!

Chcem hodnotiť