Súkromná MŠ FUNIVERSITY

Súkromná MŠ FUNIVERSITY
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Gajova 21
811 09 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská Republika
00421 904 942 750
Priemer hodnotení
5,00 z 5
  5 ľudí hodnotilo túto škôlku
Chcem hodnotiť
Hodnotenie používateľov
Výborné
5
Veľmi dobré
0
Priemerné
0
Slabé
0
Hrozné
0
Hodnotenia
Rodič5
Priemer hodnotení
Pedagógovia
Výučba
Priestory školky
Hygiena školky
Stravovanie
Vybavenie školky
Komunikácia
Kvalita vs cena
Priestory triedy
Najnovšie hodnotenie
filipagordon
  hodnotil/a filipagordon
"Rozhodovali sme sa medzi mnohými škôlkami, ale po prvej návšteve v tejto nám bolo jasné,.."

O škôlke
Poplatky
Prihláška
Ďalšie informácie
Kontakt

O škôlke

Naša koncepcia vychádza z predpokladu, že dieťa je schopné sa učiť vtedy, keď je šťastné a cíti sa príjemne, slobodne a bezpečne. Najviac poznatkov získava, ak si ich samo prežije a vyskúša, pričom obraz detského sveta sa vytvára ako mozaika rôznych čriepkov, ktoré sa postupne učí spájať a nachádzať medzi nimi súvislosti.

Vzdelávanie chápeme ako prechádzku svetom plnom rôznych tém a obrazov, kde všetko so všetkým súvisí. Rytmus je súčasťou spevu, spev je súčasťou hudby a hudba súčasťou života.

Celá výuka je preto rozdelená do tématických blokov, v rámci ktorých sa dieťa prostredníctvom poznávania okolitého sveta i seba samého učí a nadobúda všestranné zručnosti a schopnosti pre život. Umenie, pohyb a hra sú prostriedkom poznávania a teda i rozvoja myslenia. Jednotlivé témy, ktoré síce majú pridelený svoj čas a priestor sa zároveň postupne prelínajú a stávajú súčasťou nasledujúcich tém. Dbáme, aby teória bola prepojená s praxou a dieťa získavalo svoje znalosti priamou skúsenoťou, formou rôznych exkurzií, výletov, posedení, vystúpení a pod. Dôležitý je taktiež všestranný rozvoj dieťaťa po jeho emocionálnej, sociálnej i kognitívnej stránke.

Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom sa deti budú cítiť šťastne a bezpečne a zároveň rodičia budú mať pocit prijatia a plnej akceptácie. Našou snahou je, aby naša „Funiverzita“ fungovala ako otvorená komunita s otvorenou komunikáciou a blízkymi vzťahmi, kde deti, rodičia i zamestnanci majú svoje nenahraditeľné miesto. Preto ponúkame rodičom možnosť zúčastňovať sa na pravidelných formálnych i neformálnych stretnutiach a tak ovplyvňovať dianie komunity. Každý mesiac informujeme rodičov o novinkách, o tom, čo sa udialo i čo sa chystá. Otvorenú a priamu komunikáciu považujeme za jeden zo základných pilierov úspešnej a hlavne konštruktívnej spolupráce medzi škôlkou a rodinou.

Priestory a prostredie škôlky

Naša materská škola má 2 lokácie. Materská škola v centre má k dispozícii 5 tried, pričom každá trieda je prispôsobená inému veku detí a v každej z tried sa nachádza veľký drevený hrací modul, po ktorom dostali jednotlivé triedy svoje meno. :) A tak sa pri vchode do našej škôlky stretnete na zvončeku s názvami ako "train room", "plane room", "castle room", "boat room" či "submarine room"... K veľkej obľube našich detičiek tiež patrí vlastná sauna, bazén i vonkajšie ihrisko. Materská škola v horskom parku je priamo súčasťou školy CIS, v ktorej môžu deti automaticky pokračovať aj vo vyšších ročníkoch až po gymnázium.
Naša materská škola je najmodernejšie technicky vybavená. Obsahuje zabudovaný kamerový systém, ktorý umožňuje kedykoľvek rodičovi sledovať, čo jeho dieťa práve robí.
Zaujala ťa táto škôlka? Máš na škôlku otázku, alebo chceš zistiť o nej viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať škôlku
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma


Vyžiadať informácie o škôlke
Páči sa ti škôlka? Povedz o škôlke svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Máš skúsenosť s touto škôlkou?

Podeľ sa so svojími skúsenosťami aj s ostatnými a ohodnoť túto škôlku.
Aj na tvojom názore záleží!

Chcem hodnotiť

Ďalšie ponuky školy
Základné školy
Stredné školy
 
Cambridge International School - Primary
3 hodnotenia

CIS v Bratislave ponúka kompletný vzdelávací program pre 5- až 18-ročných študentov. Učebné osnovy vychádzajú z programov University of Cambridge International Examinations Group, počínajúc od..

Úprkova 3, Bratislava - Staré Mesto