Články: Pre študentov
O projekte


 
 

Ja, zloduch, mieri v júni opäť do kín! V treťom diely Gru spozná svoje šarmantné dvojča

Lenka Nezbedová
Autor článku
Foto: Empire

Prvý diel Ja, zloduch prišiel do kín v roku 2010. Okamžite si získal svojich verných divákov a nezabudnuteľní Mimoni šli na dračku nielen v hračkárstvach, ale aj v módnom priemysle či reťazcoch rýchleho občerstvenia. Prvý diel zarobil tvorcom 543 miliónov dolárov, no vďaka stúpajúcej popularite vydarených postavičiek ho dvojka dokázala ešte prekonať. Zarobila 971 miliónov dolárov. Teraz sa chystá do kín tretia časť a vzbudzuje očakávania, či môže byť aspoň rovnako úspešná ako tá druhá. Jej slovenská premiéra je naplánovaná na 30. júna 2017.

 

Pozrite si prvý trailer:

 

A o čom presne tretí diel bude?

Na bývalého zloducha Grua sa všetko začína sypať. Medzi prstami mu unikne aktuálne najhľadanejší zlosyn na svete Balthazar Bratt, a tak ho vyhodia z práce v Antizloduchovskej lige. Aj medzi jeho vlastnými Mimonmi už nie je všetko tak ako bývalo. Sú čím ďalej nespokojnejší, lebo ich pán už nie je zlý. Gru sa dozvie od svojej matky šokujúcu správu, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Teda až na tie vlasy a na to, že je šarmantnejší, zábavnejší a úspešnejší.

Darebák Balthazar Bratt bol v osemdesiatych rokoch detskou hviezdou populárnej televíznej show. Nedokázal sa však cez to preniesť a odvtedy robí zle, všade kam sa pohne. Oblieka si retro oblečenie a nosí nemožný účes, počúva staré pesničky a ako zbrane používa Rubikovu kocku a žuvacie bubliny. Proste je to v skutku odporný týpek.

Omnoho väčším sympaťákom je Gruov brat Dru. Tento neuveriteľne priateľský a milý chlapík si zo všetkého najviac praje, aby ho brat zasvätil do umenia zločinu. Lenže z Grua sa začal stávať zaťatý dobrák (dokonca tak zaťatý, že s ním nepohla ani otvorená vzbura Mimoňov, ktorí ho kvôli jeho dobrému správaniu opustili). Jediný, kvôli komu by bol Gru ochotný prejsť aspoň dočasne na stranu zla, je jeho večný súper Balthazar Bratt. A keď si mu dovolí tento nedokonalý klon Michaela Jacksona siahnuť na rodinu, využije všetky zloduchovské skúsenosti k tomu, aby svojich blízkych zachránil.

V tom mu s nadšením sekunduje jeho novo nájdený brat Dru a jeho Mimoni, ktorí si až vo väzení uvedomili, čo je pre nich v živote najdôležitejšie. A ako a prečo sa Mimoni do väzenia dostali? To sa nedá prerozprávať, to treba jednoducho vidieť!

 

Pozrite si druhý trailer:

 


Zdroj: cinemart.sk
Páčil sa ti článok? Podeľ sa oň so svojimi priateľmi.
Zdieľať na facebooku