https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte


 
 

Aj takéto úžasné veci robia skvelí synovia pre svoje mamy

Zuzana Gránska
Autor článku

 

Alex Lyngaas je skvelý syn, ktorý má evidentne s mamou krásny vzťah. Jeho mama Eva má 69 rokov a zostala sama. Alex by jej veľmi rád pomohl nájsť spriaznenú dušu, pretože aj keď absolvovala zopár rande, žiadne z nich nevyšlo. Eva je úžasná aktívna žena a zaslúži si po svojom boku niekoho, s kým bude ešte šťastná. Jej syn sa preto celý uplynulý rok venoval jedinému tajnému projektu, ktorého cieľom je nájsť mame nového priateľa. Tajne natáčal svoju mamu, aby ju zachytil čo najvieryhodnejšie a tento svoj zámer jej odhalil na Deň matiek. 

 

Vo videu pomenovanom Looking For Adam ( "Hľadá sa Adam" ), Alex hovorí: “Rád by som vám predstavil svoju mamu Evu, ktorá je slobodná a zaslúži si dobrého muža.”

Eva je aktívna a symatická žena, ktorá pochádza z Českej republiky a žije v nórskom Osle. Jej syn verí, že toto video sa bude šíriť internetom a prinesie jeho drahej mame do života ešte krásnu lásku.

 


Zdroj: buzzfeed.com

 

Páčil sa ti článok? Podeľ sa oň so svojimi priateľmi.
Zdieľať na facebooku