Články: Pre študentov
O projekte

Wachumba detský tenisový tábor

Organizátor táboru: Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský tenisový tábor
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
12.07.2014 - 19.07.2014
Bojnice
02.08.2014 - 09.08.2014
Bojnice
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento tábor
Chcem hodnotiťO tábore
Objednávka
Kontakt

Obsah táboru

ennis - Wachumba OPEN Športovo-tenisový tábor pre všetkých milovníkov tejto hry, začiatočníkov aj pokročilých, ktorí si leto mimo dvorcov nevedia ani predstaviť a chceli by nastúpiť na náš legendárny Wachumba OPEN. [img]https://wachumba.eu/images/2014/tabory/tennis/wachumba_detske_tabory_tennis_banner.pngAko to už vo Wachumbe býva, neuveriteľné sa stalo skutočným :) - Slovensko má po dlhom čakaní konečne svoje miesto na tenisovej mape sveta a k veľkej grandslamovej štvorke pribudne ďalšia tenisová zástavka nesúca označenie Wachumba OPEN.Preto teraz vyzývame všetky tenisové nádeje Slovenska, úplných začiatočníkov alebo aj skúsených rajcovníkov aby neváhali, chopili sa rakety a príležitosti, ktorá sa im núka a prišli predviesť svoje umenie na naše dvorce, ako noví alebo nasadení hráči z minulých ročníkov nášho turnaja.No keďže sa jedná o turnaj prestížny, bude to chcieť najprv dokonalú prípravu. Preto sa Vám budú venovať naši skúsení tenisoví a kondiční tréneri, ktorí sa postarajú o to, aby ste do turnaja nastúpili v tej najlepšej forme a mali príežitosť zabojovať o zápis na podstavu legendárneho Wachumba OPEN pohára. Tak ak túžiš ukázať, čo je v tebe, celé leto sa po dvorcoch prehánať, a ak si fakt dobrý, tak aj víťaznú trofej nad hlavu dvíhať, neváhaj a zapíš sa do turnaja, ktorý môže zmeniť tvoju tenisovú kariéru!

Lektori:

tréneri B a C kategórie

Tábor je spojený s pobytom:

áno

Zaujal ťa tento detský tábor? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o tábore
Páči sa ti tábor? Povedz o tábore svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné tábory

Ďalšie ponuky organizátora
Tábory
 
Wachumba detský letný tábor v Tatrách
0 hodnotení

Wachumba Tatry RelaxHravé poznávacie výpravy do slovenských veľhôr v rámci 4 tatranských príbehov. Športový tábor v prekrásnej horskej prírode.Klimaticko-relaxačný tábor vo Vysokých Tatrách pre..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský umelecký tábor
0 hodnotení

ART - tvorivý pARTy week! Vytvor si leto podľa vlastných predstáv! Umelecký tábor plný tvorivých aktivít a workshopov, kde môžeš naplno rozvinúť svoj talent, priučiť sa novým technikám,..

Wachumba Ck s.r.o
Wachumba detský bicyklovo - športovo-adrenalínový tábor
0 hodnotení

Adventure - Ironman/Irongirl Turca Bicyklovo-športovo-adrenalínový tábor, v ktorom zažiješ takmer všetko, čo sa cez leto dá. Maximum pohybu, množstvo atrakcií, výnimočnú atmosféru a perfektnú..

Wachumba Ck s.r.o
Zobratiť všetky...