Ako napísať správne pracovné postupy

Organizátor kurzu: HCA Slovakia
Ako napísať správne pracovné postupy
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
19.04.2020
9.00 - 15.30
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Aj to najgeniálnejšie vedenie zlyhá, ak nedokáže svoje myšlienky preniesť do mysle podriadených. Pokiaľ vo firme nie je dobre nastavený systém zaškoľovania, alebo nie je nič spísané, z čoho by sa dalo zaškoľovať, novoprijatý i ten stály zamestnanec iba bezcieľne blúdi po firme a zdržiava ostatných od práce. Na jeho skutočné výsledky šéf musí dlho čakať a ospravedlňuje to tým, že je na poste nový, musí sa predsa zorientovať. U tých schopných to možno naozaj platí, no s neschopnými sa šéf po roku či dvoch lúči s myšlienkou, že ich mal prepustiť už dávno. Ak chcete vedieť, ako rýchlo a dobre zaškoliť nového i stáleho pracovníka na post tak, aby bez zbytočného zdržiavania podával plný výkon, príďte na tento seminár.

  • Čo všetko má byť v pracovnom postupe
  • Ako zaškoliť pracovníka, aby som mal istotu že tomu rozumie a vie to robiť
  • Je správne aby nového pracovníka zaškoľoval najschopnejší zamestnanec
  • Čo si všímať pri zaškoľovaní pracovníka aby som vedel či sa uchytí

Cieľ kurzu

Výsledok seminára:  Človek, ktorý presne vie, čo má robiť s novým zamestnancom, ktorý mu bol pridelený na zaškolenie. Vie rýchlo zhodnotiť jeho potenciálne schopnosti a možný prínos pre firmu. Pozná základné princípy efektívneho štúdia, dokáže pripraviť písomné študijné materiály pre nového človeka a vie, čo si má na ňom všímať pri štúdiu týchto materiálov. Na základe toho vie rozhodnúť, či daný uchádzač ostane, alebo sa s ním treba rozlúčiť v rámci skúšobnej doby, kým ešte nevznikla pre firmu žiadna škoda.

Cieľová skupina

Seminár je určený pre majiteľov, personalistov, HR manažérov a pre tých, ktorí majú na starosti zaškoľovanie nových pracovníkov a preškoľovanie smerníc u stálych zamestnancov. Rovnako je vhodný pre pracovníkov, ktorý sa vo firme venujú spisovaniu technologických a pracovných postupov.

Lektori:

Roman Baláž

Osvedčenie:

Áno

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Ako predávať tak, aby vám práca obchodníka prinášala radosť
0 hodnotení

Témy: Ako zmeniť výborného predajcu na extra triedu? Ako sa dostať v predaji o ligu vyššie? Ako zvýšiť percento úspešnosti predaja? Ako predávať tak, aby ste nedostávali námietky? Ako predať..

HCA Slovakia
Seminár o produktivite
0 hodnotení

Témy: Čo šéf musí a čo nesmie urobiť, aby udržal schopných ľudí? Stačia na to peniaze? Prečo strácajú pracovníci chuť do práce? Prečo ľudia robia práve u mňa? Mám ešte chuť chodiť do práce ako..

HCA Slovakia
Program Professional
0 hodnotení

Je to najlepší svetový vzdelávací a praktický program pre úspešných majiteľov a riaditeľov, ktorí chcú vybudovať dobre zorganizovanú a prosperujúcu firmu. Program pozostáva zo série štrnástich..

HCA Slovakia
Zobratiť všetky...