http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Komunikácia bez stresu a s rešpektom

Organizátor kurzu: Power Coaching s.r.o.
Komunikácia bez stresu a s rešpektom
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
24.10.2019
Bratislava
Mierová 56
Power Coaching
16:30 - 20:30
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Zažite kurz, na ktorom sa dozviete to, ako je možné komunikovať s rodinou, s kolegami v práci, či s okolím bez akéhokoľvek stresu.
Každý z nás je donútený komunikovať na dennodennej báze. Spoločný dialóg nás vedie k tomu, aby sme spoznávali ľudí, učili sa a vzdelávali. Bez vzájomnej komunikácii je veľmi ťažké budovať vzťahy, či riešiť akékoľvek problémy.

Veľakrát sa stane to, že Vás niekto nepochopí alebo si komunikáciu vyloží úplne inak. Záleží Vám na tom, aby sa Vaše komunikačné schopnosti zlepšovali?

Ak áno, príďte na náš kurz, kde si povieme aj to, že existujú rôzne techniky, ktoré Vám pomôžu nielen pri komunikácii ale aj to, ako vedieť spracovať stres.

Stres je všade okolo nás, preto je nevyhnutné, naučiť sa komunikovať aj vtedy, keď je človek pod veľkým tlakom a „nevybuchnúť“ napríklad na kolegu v práci.

Samozrejme, každý z nás chce byť vypočutý, preto sa budeme venovať aj téme akceptácie, prijatia spätnej väzby pretože komunikácia nie je iba o hovorení, ale najmä aj o počúvaní druhej strany. Preto, ak si vypočujeme názor opačnej strany, prejavujeme tak aj rešpekt k nemu samotnému.

Cieľ kurzu

Na kurze si povieme, aké nástroje Vám pomôžu k tomu, aby vaša komunikácia bola založená na pádnych argumentoch, či kritickom myslení.

Na kurze sa budeme ďalej venovať témam:
Asertívna komunikácia
Neverbálna komunikácia
Nenásilná komunikácia

Odborný garant:

Mgr. Silvia Langermann, PCC

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ - sobotný
1 hodnotenie

Kurz KOUČ s trvaním 104 hodín, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky je určený všetkým, ktorí majú záujem o získať odborné vedomosti a zručnosti..

Power Coaching s.r.o.
AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ 104 - Bratislava
7 hodnotení

O SPOLOČNOSTI: V decembri 2016 oslávila Vzdelávacia inštitúcia Power Coaching 5.výročie založenia, má za sebou desiatky spokojných klientov a ďalšie ciele na rok 2017 pred sebou. Zakladateľkou..

Power Coaching s.r.o.
AKO ZVLÁDNUŤ STRES S NADHĽADOM
0 hodnotení

V súčasnosti už nie len manažéri musia plniť kľúčové úlohy firmy, v ktorej pôsobia. Od každého zamestnanca sa dnes očakáva, že jeho práca bude rýchla a efektívna, bez problémov a omylov bude..

Power Coaching s.r.o.
Zobratiť všetky...