playology.sk - učíme sa hrou

Organizátor kurzu: playology.sk
playology.sk - učíme sa hrou
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
Otvára sa podľa záujmu
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Priestor pre hravé a zmysluplné trávenie voľného času detí od 6 rokov. Ponúkame edukačno-zábavné aktivity (spoločenské hry, príprava do školy, kreatívna činnosť, ...) s individuálnym, rešpektujúcim a kamarátskym prístupom (jednotlivec, dvojica alebo malá skupina max. 3 - 4 detí z rovnakej triedy). V prípade záujmu, poskytujeme i hodinovú / večernú / nočnú / celodennú starostlivosť o deti od 5 rokov a výučba anglického jazyka pre deti i dospelých.

ČO JE PLAYOLOGY? 

Playology je teória a viera v dôležitosť a silu hry . Už 20 minút denného hrania sa nám znižuje stres či úzkosť, uvoľňuje zdravé endorfíny do tela, zvyšuje radosť (viac sa smejeme a usmievame), zlepšuje našu predstavivosť a vytvára skvelé a nezabudnuteľné spomienky. Sila hry robí svet lepším miestom. 

Playologisti sú prirodzené, pozitívne, šťastné a hravé  bytosti, ich univerzálnym jazykom je smiech.  

V ponuke máme viac ako 250 spoločenských hier vhodných i na výučbu anglického jazyka pre deti, mládež i dospelých.  Hry sú zamerané na SOFT SKILLS – spolupráca, empatia, komunikácia, sebapoznanie, vedenie, motivácia, kreativita, stratégia, predvídanie, riešenie konfliktov, ale aj na pamäť, postreh, vedomosti, jemnú motoriku, matematiku, logiku a samozrejme zábavu .

Spoločenské hry sú výbornou pomôckou, vďaka ktorej učíme deti sociálnej interakcii . Majú obrovský význam aj pre rozvoj kreativity a pomáhajú tiež rozširovať slovnú zásobu. Pre deti v školskom veku ich môžeme využiť hlavne na to, ako ich zábavným spôsobom naučiť dodržiavať pravidlá, vyrovnávať sa s prehrou, myslieť kreatívne, rozvíjať sústredenosť, trpezlivosť, sebaovládanie alebo riešiť problémy . Pri spoločenských hrách sa deti učia tiež plánovať a prijímať zodpovednosť za svoje rozhodnutia.

Ako Vám môžeme pomôcť?
ahoj@playology.sk

Cieľová skupina

Pre deti od 5 rokov

Lektori:

Slávka Gavalierová

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Program \"Predškoláčik\"
Nezisková organizácia Centrum pre rodinu Kvapka