http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

MPA – Master of Public Administration

Organizátor kurzu: Mondo International Academy
MPA – Master of Public Administration
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
06.04.2018 - 10.04.2020
Bratislava
Záhradnícka 60
Mondo International Academy
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

MPA – Master of Public Administration Študijné programy MPA Master of Public Administration sú programy, v ktorých študenti pochopia rozhodovacie procesy organizačných štruktúr a rozpočtové procesy vo verejnom sektore.Študenti majú možnosť rozvinúť svoje vedomosti a zručnosti v efektívnej tvorbe politiky v orgánoch verejného sektora. Tento študijný program umožňuje študentom nasmerovať svoju kariéru do verejného sektora, poradenstva vo verejnom sektore a v práci súvisiacej s riadením v medzinárodných organizáciách alebo think-tankoch.Program MPA priamo prispieva k riešeniu spoločných výziev súčasnej spoločnosti prostredníctvom výskumu a projektov pre verejnú správu, ktoré zahŕňajú praktické vzdelávanie. Program sa tiež snaží rozvíjať študentské vzťahy, podporuje profesijné zameranie vo verejnej správe.Osnovy  tohto študijného programu sú navrhnuté tak, aby boli flexibilné a umožňovali študentom absolvovať študijný plán, ktorý odráža ich akademické záujmy a ich osobný a profesionálny rast.V štúdiu MPA si študenti prehĺbia svoje znalosti a rozvinú svoje zručnosti, ktoré sú nevyhnutné pre kariéru vo verejnej správe, verejnej politike a v medzinárodnej politike. Veríme, že verejná správa zahŕňa využívanie schopností a možností prispieť k širokému verejnému blahu.

Cieľ kurzu

Absolventi MPA budú schopní:
  • Viesť a riadiť verejnú správu;
  • Podieľať sa na procese tvorby politiky;
  • Analyzovať a kriticky myslieť a rozhodovať sa;
  • Formulovať a aplikovať perspektívu verejnej správy; a
  • Komunikovať s občanmi.

Cieľová skupina

Štúdium je určené pre študentov, ktorí sa chcú venovať verejnej správe, verejnej politike alebo chcú riadiť alebo pracovať v štátnej správe.

Osvedčenie:

Diplom

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
Kurzy pre deti
 
Účtovníctvo v praxi
0 hodnotení

Účtovník – Akreditovaný program Program účtovník je programom, ktorý ponúka účastníkom komplexné znalosti v oblasti účtovníctva. Svojim jedinečným, logicky usporiadaným obsahom obsiahne celý..

Mondo International Academy
Strategický manažment ľudských zdrojov
0 hodnotení

Strategický manažment ľudských zdrojov (angl. Strategic Human Resource Management) zahrňuje poznatky, ktoré potrebuje manažér na to, aby mohol svoju prácu vykonávať efektívne a to bez ohľadu na to,..

Mondo International Academy
Lobing
0 hodnotení

Profesionálny lobing je jedným z nástrojov vplyvu súkromného, ale aj verejného, či občianskeho (tretieho) sektora na konkrétne verejné inštitúcie, čím sa napĺňa jeden zo základných princípov každej..

Mondo International Academy
Zobratiť všetky...