Články: Pre študentov
O projekte

MSc – Master of Science

Organizátor kurzu: Mondo International Academy
MSc – Master of Science
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
06.04.2018 - 31.05.2021
Bratislava
Záhradnícka 60
Mondo International Academy
Štúdium je možné absolvovať v externej ako online forme.
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

MSc – Master of Science MSc – Master of Science ponúka študentom rozšírenie ich doterajších teoretických vedomostí z predchádzajúceho štúdia. Študenti nie sú povinní mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti. Počas štúdia sa budú venovať hlbšej teórií v obore, ktorý si vybrali.Štúdium umožňuje študentom rozvíjať svoje vedomosti v konkrétnej oblasti podnikania. Osnovy sa zameriavajú na vývoj analytických a technických zručností. Študenti počas štúdia využívajú rôzne vedecké a výskumné metódy, hľadajú odpovede na hypotézy, potvrdzujú a vyvracajú stanovené hypotézy.Dĺžka štúdia je od 12 do 24 mesiacov.Manažérske štúdium MSc ocenia predovšetkým študenti, ktorí sa chcú venovať vedeckej a teoreticko-vedeckej činnosti a chcú hľadať odpovede na všeobecné otázky daného oboru. Tento program je vhodný pre študentov, ktorí hľadajú odpovede na širšiu problematiku trhu, alebo spoločnosti prostredníctvom teoreticko-výskumných a vedeckých metód a stanovujú si rôzne hypotézy, ktoré v priebehu teoreticko-vedeckého výskumu  a bádania chcú potvrdzovať alebo vyvrátiť. MSc je určené pre študentov, ktorí sa chcú zaoberať širšími otázkami danej problematiky.Program je určený pre čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl bez manažérskej praxe. Absolvovaním programu získajú konkurenčnú výhodu na trhu práce.

Cieľová skupina

Program je určený pre čerstvých absolventov vysokých škôl bez manažérskej praxe. Absolvovaním programu získajú konkurenčnú výhodu na trhu práce.

Osvedčenie:

Diplom

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
Kurzy pre deti
 
Účtovníctvo v praxi
0 hodnotení

Účtovník – Akreditovaný program Program účtovník je programom, ktorý ponúka účastníkom komplexné znalosti v oblasti účtovníctva. Svojim jedinečným, logicky usporiadaným obsahom obsiahne celý..

Mondo International Academy
Strategický manažment ľudských zdrojov
0 hodnotení

Strategický manažment ľudských zdrojov (angl. Strategic Human Resource Management) zahrňuje poznatky, ktoré potrebuje manažér na to, aby mohol svoju prácu vykonávať efektívne a to bez ohľadu na to,..

Mondo International Academy
Lobing
0 hodnotení

Profesionálny lobing je jedným z nástrojov vplyvu súkromného, ale aj verejného, či občianskeho (tretieho) sektora na konkrétne verejné inštitúcie, čím sa napĺňa jeden zo základných princípov každej..

Mondo International Academy
Zobratiť všetky...