Články: Pre študentov
O projekte

Ty na to máš...! Potenciál z rôzneho uhlu pohľadu

Organizátor kurzu: topcoach.sk
Ty na to máš...! Potenciál z rôzneho uhlu pohľadu
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
28.02.2018
Bratislava
Hviezdoslavovo námestie 20
Impact Hub Bratislava
18:00-20:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Ak chcete lepšie vnímať svoj potenciál, naplánovať si jeho rozvoj, potom neváhajte a zúčastnite sa workshopu, ktorým pod vedením koučky Tatiany Trebatickej tiež pochopíte, na čo si dať pri ceste za úspechom pozor... 

Obsah workshopu: Ochutnáte testy rôznej inteligencieNaučíte sa, na čo sa v súčasnosti  sústrediťDozviete sa viac, ako na blokátoryZapracujeme na vašich kariérnych cieľoch...a NAVIAC pre každého účastníka workshopu 1 hodina individuálneho koučingu zdarma! 

Prečo sa workshopu zúčastniť: veľa ľudí nenachádza vo svojom zamestnaní pocit sebarealizácie – často to súvisí s ich nevyužitým, či zatiaľ neobjaveným potenciálom.

Pre koho je workshop určený: možno aj vy rozmýšľate, ktorou cestou sa vydať na svojej kariérnej dráhe... Líder? Špecialista? Nezávislá pracovná dráha? Príďte, ak sa zaujímate o to, čo ďalej a na čom stavať. Ste samozrejme vítaní aj tí z vás, ktorí pracujú na ĽZ a s témou potenciálu len začínate a hľadáte inšpiráciu ako na to.

Ciele workshopu: podpora pri identifikácii možností ďalšieho pracovného/kariérneho rozvoja účastníkov workshopu.

Ako bude workshop prebiehať: interaktívnou formou.

Čas: 18:00-20:00

Miesto konania: Impact Hub Bratislava 

Kapacita workshopu: kapacita je obmedzená na 12 miest. 

Lektorka workshopu: Tatiana Trebatická
Koučka a lektorka.Tatiana Trebatická, MSc, ACC (ICF), osobný life kouč. Koučingom sa zaoberá od roku 2009, je spoločnosťou International Coach Federation medzinárodne certifikovaný kouč a spoločnosťou The Society of NLP medzinárodne certifikovaný NLP Master. Je tiež členom Slovenskej asociácie koučov.Tatiana má viac ako 20 rokov pracovných skúseností na manažérskych pozíciách v oblasti riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach. Veľmi dobre preto rozumie svojim klientom, ktorí prichádzajú ku nej na koučing a hľadajú riešenia v oblastiach súvisiacich s kariérnym rozvojom, sebarealizáciou, vedením ľudí a ich motiváciou, resp. motiváciou vlastnou.Osobným krédom Tatiany je, že ľudia už majú v sebe všetky zdroje, ktoré potrebujú, aby dosiahli úspech. Svoju rolu kouča vníma ako podporu klienta tieto zdroje objaviť, uvedomiť si ich, posilniť alebo lepšie využiť. 

Lektori:

Tatiana Trebatická, MSc, ACC (ICF)

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac?
Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)
0 hodnotení

Deadliny sa nekompromisne blížia, zoznam filmov, ktoré si chcete pozrieť, sa neustále predlžuje a ešte stále si neviete po nemecky objednať Wienerschnitzel?  Všetci to poznáme – čas beží..

topcoach.sk
Workshop: Sila prvého dojmu a čítanie tajných signálov
0 hodnotení

Viete, že prvý dojem sa vytvára v priebehu menej ako 5 sekúnd? A že až 65% komunikácie sa deje neverbálnou formou? Obsah workshopu: Ako robíme nultý, prvý a druhý dojem. Ako sa..

topcoach.sk
Workshop: Ako sa vymaniť z kolobehu iracionality
0 hodnotení

Chybné rozhodnutia nám môžu zruinovať život, pripraviť nás o peniaze, priviesť firmu ku krachu...  Problém ľudského rozhodovania tkvie v tom, že naše myslenie je neustále ovplyvňované určitými..

topcoach.sk
Zobratiť všetky...