Články: Pre študentov
O projekte

Letné žážitkové workshopy - relax, revitalizácia, rozvoj kreativity

Organizátor kurzu: Združenie pre integrálne vzdelávanie
Letné žážitkové workshopy - relax, revitalizácia, rozvoj kreativity
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
04.07.2016 - 26.08.2016
18:00 - 20:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Letné workshopy sú samostatné, môžete si vybrať ktorýkoľvek podľa záujmu.
Konajú sa v príjemných a klimatizovaných priestoroch galérie ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov.

č. 1  Workshop zdravia 1 - 30 ranných minút pre zdravie


Správne cvičenie podľa typu osobnosti, relaxačné meditácie na rozprúdenie energie či, svieža myseľ, zdravé telo, ukážka prípravy raw stravy s ochutnávkou. Základné informácie, určenie typu osobnosti, praktické cvičenie podľa prastarej jogy, mudra postavenia podľa Druidov, účinné jednoduché cviky fyzioterapeutov a iné - to najlepšie z najlepšieho. Dozviete sa prečo je pohyb základom života na zemi, aj to, že nie je ťažké pravidelne chvíľku cvičiť, ak viete ako a ako pri tom dýchať, aby ste s minimálnou námahou dosiahli maximálny efekt, prečo treba zaradiť surovú stravu do svojho jedálnička a ako na to.

Termín: 8.7. (18:00 - 20:00),  max. počet účastníkov je 10
Cena: 25 eurč. 2  Workshop zdravia 2 - farby, zvuky, tanec


Súčasné pôsobenie farieb, zvuku a mierneho pohybu na tok energií v ľudskom tele, vplyv na psychiku a emócie, ozdravenie a vyladenie. Svetlo, zvuk a farba sú frekvenciou, energiou potrebnou pre život a výborným nástrojom na doplnenie energie a preladenie sa na pozitívnejšie vnímanie reality, sú zdrojom fyzickej, psychickej, emočnej a osobnej sily. Dozviete sa ako na to.

Termín: 28.7. (18:00 - 20:00),  max. počet účastníkov je 10
Cena: 25 eurč. 3 Workshop zdravia 3 - pre krásu a zdravie, predĺženie biologického veku a omladenie

Praktické ukážky prípravy domácej kozmetiky z prírodných surovín, ošetrenie pokožky tela a vlasov, zábaly, kúpele, masáže a ako na to. Využitie letných energií živlov prírody pre revitalizáciu a omladenie - voda, vzduch, oheň, zem. Dozviete sa všetko o potrebách ľudského tela, aby bolo krásne a zdravé, ako si predlžiť biologický vek, aj o klamstve "prírodnej" kozmetiky s obsahom chemikálií a čo spôsobuje, ak sa dlhodobo používa, o využívaní absolútne netoxických prírodných prostriedkov bez akejkoľvek chémie a sami si pripravíte svoj pleťový olej a vodu, vlasový olej, repelent a iné, ukážky s praktickým využitím prírodných zdrojov.

Termín: 2.8. (18:00 - 20:00),  max. počet účastníkov je 10
Cena: 25 eurč. 4  Workshop zdravia 4 – Pre ženy – prebúdzanie ženskej sily

Ako prebudiť svoju ženskú silu a čo k tomu potrebujeme, posvätné ženstvo, ako si nájsť partnera či zlepšiť súčasný vzťah, založiť si rodinu, byť sama sebou - ženou nového veku. Praktické rady, cvičenia a meditácie. Harmonizácia emocionálnej sily ženskej energie. To pravé pre dobré vzťahy.

Termín: 19.8. (18:00 - 20:00),  max. počet účastníkov je 10
Cena: 25 eurč. 5 Workshop zdravia 5 – Vyjadrenie Božskej krásy – pre mužov aj ženy

Posvätné mužstvo a posvätné ženstvo, úloha muža a ženy v rodine a vo vzťahoch, nová doba prináša zmeny aj vo vzťahoch o to viac je dôležité uvedomiť si podstatu energie páru, nájsť spojenie so silami života. Ako si navzájom rozumieť a zharmonizovať dva odlišné svety. Rady, cvičenia a meditácie.

Termín: 25.8. (18:00 - 20:00),  max. počet účastníkov je 10
Cena: 25 eurč. 6  Workshop Energie mysle a emócií

Praktické meditácie rozvíjajúce mentálne, duševné a mimo zmyslové schopnosti, koncentráciu, techniky vizualizácie, mentalizmu a tvorby reality, kreatívna vizualizácia, mentálne hry - prenos myšlienok a obrazov, techniky na aktiváciu 3. oka.., cvičenia, rady pre kontrolu emócií, prelaďovanie emócií a osobná sila.

Termíny: 4.7., 1.8. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 20
Cena: 25 eurč. 7  Workshop výtvarný 1 - kreativita, farby, tvary (Dom snov)

Letný výtvarný workshop pre každého, pokročilých aj pre tých, ktorí chcú začať maľovať a tvoriť, tematicky zameraný - DOM SNOV. Budete pracovať s farbami a materiálmi, vytvárať priestorové farebné objekty pod vedením skúsených profesionálnych výtvarníkov. Workshop pomáha začať kreatívnejšie myslieť, rozvíja tvorivosť, estetické a výtvarné vnímanie, naučíte sa požívať farby a vybrané techniky a materiál.

Termín: 27.7. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 8
Cena: 25 eur (materiál je v cene)č. 8  Workshop výtvarný 2 - maľba (Rajská záhrada)

Letný výtvarný workshop pre každého, pokročilých maliarov aj pre tých, ktorí chcú začať maľovať a tvoriť, tematicky zameraný - RAJSKÁ ZÁHRADA. Akvarel, tuš, pastel, olej, maľovanie pod vedením skúsených profesionálnych výtvarníkov, pre pokročilých aj maľba aktu a ako na to. Workshop pomáha rozvíjať váš výtvarný prejav a talent, tvorivosť, estetické a výtvarné vnímanie, naučíte sa požívať farby a vybrané techniky a materiál.

Termíny: 22.8. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 8
Cena: 25 eur (materiál je v cene)č. 9  Workshop MP - letný meditačný 1

Letný meditačný workshop pre pokročilých aj začiatočníkov, každý si nájde pre seba svoju techniku. Workshop je zameraný na precvičovanie meditačných techník, mentálne techniky očisty, doplnenia energií, tvorby reality, omladenie, ozdravenie, harmonizáciu tela (aj postavy, afirmácie na chudnutie a úpravu proporcií tela), zladenie sa so stúpajúcou energiou zeme a interdimenzionálneho posunu. Dozviete sa aj o dôležitosti, správnom výbere, trvaní a praktickom spôsobe meditácií v tejto dobe. Podľa záujmu aj individuálne nastavenie  typu, dĺžky a spôsobu meditácie.

Termín: 7.7. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 20
Cena: 25 eurč. 10  Workshop MP - letný meditačný 2


Letný meditačný workshop pre pokročilých aj začiatočníkov, každý si nájde pre seba svoju techniku. Šumanova frekvencia, ako sa zladiť a odstrániť zdravotné problémy, zmierniť sprievodne fyzické  príznaky dimenzionálneho posunu a klimatických zmien súvisiacich s frekvenčnými zmenami planéty a kozmu. Farby, zvuky, využitie frekvencie zvukových nástrojov ( tibetské zvonce, zvonkohry, klavír, Bachova hudba atď.) - dýchanie, meditácia a mentálne techniky na liečenie bolestí a celkovú harmonizáciu.

Termín: 4.8. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 20
Cena: 25 eurč. 11  Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Zážitkový workshop praktickej kryštaloterapie pre každého, využitie liečivej sily minerálov. Praktické cvičenia v malej skupine, môžete si vyskúšať sami na sebe silu kryštaloterapie, naučiť sa cítiť ich jedinečnú energiu. Premietanie myšlienok cez kryštály a iné. Vhodný nielen pre absolventov kurzu Kryštály a kryštaloterapia, ale aj pre nových záujemcov.

Termíny: 26.7., 26.8. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 5
Cena: 25 eurč. 12  Workshop Muzikoterapia pre každého

Pod vedením skúsenej lektorky, multižánrovej speváčky a klaviristky sa naučíte rytmickému spievaniu s odozvou hry na Orffove nástroje – bubny, brnkacie nástroje, kastanety, rumba gule a iné. Improvizujú sa jednoduché melódie a vytvára sa spoločná a jedinečná skladba. Každý účastník má svoj vlastný, netradičný hudobný nástroj a zapája sa do spoločnej skladby rytmickým hraním na nástroje a spievaním jednoduchej melódie – podľa svojej voľby a nálady. Relaxácia spojená s hravým a voľným objavovaním sveta hudby a rozvíjaním tvorivosti a muzikality. Je vhodná pre každého, aj pre ľudí, ktorí si myslia, že nemajú hudobný sluch. Cit pre rytmus aj hudobný sluch sa dá správnym vedením rozvinúť.


Muzikoterapia pomáha odbúrať trému, stres a pomôže nájsť odvahu spievať a hrať, zabávať sa v skupine neznámych ľudí, cítiť sa uvoľnene v akejkoľvek spoločnosti, pretože podporuje sebaúctu, uvoľňuje zábrany, prebúdza radosť a pocity spolupatričnosti, ponúka nevšedný zážitok.


Termíny: 20.7., 17.8. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 20
Cena: 25 eur

Cieľ kurzu

Letné zážitkové workshopy ZIV to je zábava, relax aj vzdelávanie, revitalizácia, naladenie psychiky a emócií, maľovanie, kreativita aj rozvoj osobnosti, prakticky aj teoreticky. Pripravili sme pre vás na leto 12 zaujímavých workshopov plné praktických rád a skúseností z praxe, veríme že si z bohatej ponuky vyberiete a prispejeme tak k spestreniu vášho dovolenkového programu. Workshopy vedú profesionálni a skúsení lektori ZIV.

Cieľová skupina

Pre každého, kto má chuť si oddýchnuť, načerpať nové sily, niečo nové sa naučiť príjemnou formou so skúsenými lektormi.

V našom letnom programe sa máte možnosť naučiť, precvičovať a zažiť netradičné relaxačné cvičenia, tematické maľovanie, venovať sa rozvoju kreativity, osobnosti a sebaúcty, harmónii a kráse.

Odborný garant:

Ing. Iveta Slobodníková

Lektori:

Ing. Iveta Slobodníková, Mgr. art. Karin Lukáčová, akad. maliar Blažej Mikuš

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
 
Kurz výroby šperkov technikou tiffany
0 hodnotení

Výroba šperkov z polodrahokamov s umeleckou technikou tiffany, ktorú sa môže naučiť každý pod odborným vedením lektorky. Môžete si vyrobiť vlastný prívesok, náušnice, prsten, či sponu do vlasov...

Združenie pre integrálne vzdelávanie
HARMONIZAČNÝ VÍKEND S MODROU PLANÉTOU
0 hodnotení

Intenzívny meditačný víkend plný meditácií a workshopov, s workshopom maľovania, spevu, arteterapie, interaktívnym koncertom. Rozprávanie o vesmíre a Ranné a večerné cvičenia s hudbou. Jedinečný..

Združenie pre integrálne vzdelávanie
Umením k harmónii - intenzívny víkendový kurz maľovania
0 hodnotení

Intenzívny víkendový kurz pre náročnejších. Je určený širokej verejnosti, každému, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent pod individuálnym, profesionálnym vedením, pre..

Združenie pre integrálne vzdelávanie
Zobratiť všetky...