AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ - intenzívny Košice

Organizátor kurzu: Power Coaching s.r.o.
AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ - intenzívny Košice
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
26.06.2016 - 06.07.2016
každý deň od 8:00 do 17:00
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Kurz KOUČ s trvaním 104 hodín, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky je určený všetkým, ktorí majú záujem o získať odborné vedomosti a zručnosti potrebné pre výkon kouča. Po absolvovaní kurzu získa účastník certifikát, ktorý je platný na celom území Slovenskej republiky a oprávňuje držiteľa ku koučovaniu a na získanie ďalších medzinárodných certifikátov podľa organizácie International Coach Federation (ICF), ktorej sme i členom. Certifikát od Power coaching je akceptovaný vo všetkých krajinách Európskej únie.

Cieľ kurzu

Cieľom kurzu je sprostredkovať Vám poznatky z teórie a metodológie koučingu do tej miery, že budete schopní samostatne pripraviť a realizovať efektívne koučingové sedenia.Spoznáte nástroje na diagnostikovanie osobnosti, etický kódex, históriu a špecifiká koučingu. Získate kompetencie v oblastiach aktívneho počúvania a efektívnej komunikácie. Budete vedieť stanoviť metódy ozdravovania kolektívu a budete schopní presvedčiť na základe dôvery. Osvojíte si schopnosť stimulácie vlastnej zodpovednosti a podpory spoločenstva. Zároveň budete schopní sebareflexie v rámci koučovacieho procesu.

Cieľová skupina

manažéri, tím lídri, špecialisti ľudských zdrojov, poradcovia, učitelia, tréneri, odborníci v profesiách zameraných na pomoc iným (fyzioterapeuti, psychoterapeuti, psychológovia, zdravotníci, sociálni pracovníci), interní aj externí koučovia (súčasní a budúci)

Odborný garant:

Mgr. Silvia Langermann, ACC

Lektori:

Mgr. Silvia Langermann, ACC

Osvedčenie:

Akreditované osvedčenie

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku