http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

Kurz hypnopôrodu a Monganova metóda

Organizátor kurzu: Hypnopôrod Slovakia
Kurz hypnopôrodu a Monganova metóda
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
05.12.2015 - 06.12.2015
Bratislava
08.12.2015 - 09.12.2015
Bratislava
09.01.2016 - 10.11.2015
Bratislava
30.01.2016 - 31.01.2016
Bratislava
Bratislava
Remeselnícka 41
Hypnopôrod Slovakia
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Kontakt

Obsah kurzu

Pôrod s láskou – Nahraďte strach istotou

Hypnopôrod využíva kombináciu rôznych techník a filozofií, ktoré existujú už mnohé desaťročia. Samozrejme, že prirodzený pôrod nie je nový koncept!

Hypnopôrod je osvedčenou metódou, ktorá sa vyučuje v 37 krajinách sveta už viac ako 25 rokov. Potvrdzujú to aj tisíce spokojných maminiek na celom svete. Ak si chcete prečítať o skúsenostiach maminiek, ktoré s nami absolvovali kurz, kliknite tu

Metóda Hypnopôrodu vám pomôže uvoľniť myseľ, aby umožnila telu fungovať tak, ako má. Pozitívne myslenie, relaxácia, dýchanie, vizualizácia a telesná príprava – to všetko vás privedie k šťastnému a príjemnému tehotenstvu, a vaša dôvera a šťastné očakávanie postupne povedú ku krásnemu a pokojnému pôrodu a vytváraniu napĺňujúceho vzťahu s vaším dieťatkom.

Keď budete privádzať svoje dieťatko na svet pomocou techniky hypnopôrodu, nebudete ani v tranze, ani v spánku. Budete pri vedomí a v dobrej nálade — úplne uvoľnená, no pritom budete mať veci pod kontrolou. Po celý čas budete v bdelom stave a budete si uvedomovať sťahy svojho tela i pohyb dieťatka. Zažijete pôrod v atmosfére pokojného uvoľnenia, bez strachu, ktorý zabraňuje svalom vášho tela fungovať prirodzene a v súlade s prírodou. V takomto utíšenom stave sa začnú vo vás uvoľňovať endorfíny, prirodzené relaxanciá vášho tela, ktoré nahradia stresové hormóny spôsobujúce zvieranie a bolesť.

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Podobné kurzy